| Auslesse a întrebat:

De ce oare intr-o relatie fata iubeste,iar baiatul isi bate joc? Bine,nu spun ca asa se intampla in toate relatiile,insa de cele mai multe ori, asa e!

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Raspunsul e simplu. Baietii sunt niste porci! [unii ]

| SonyMan a răspuns (pentru CookieMonsterRawr):

Eu o iubesc cu adevarat dar tot la ala care isi bate joc de ea si o injura se duceoh go on

| Auslesse explică (pentru SonyMan):

Ce sa-i faci? ...asta-i viata.

14 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Pentru că fetele sunt de fapt copile naive. Şi dacă ar fi mai cu capul pe umeri nu ar mai fi coridoarele pline de mucoase de 12-13 ani care *suferă* (de atenţie). Cât de terminată trebuie să fii să pui suflet într-o relaţie când nu cunoşti persoana respectivă îndeajuns de bine încât să ştii că nu îşi va bate joc de tine? Eu altfel nu înţeleg cum ai putea ajunge batjocorită. Oricum, fetele o merită, fiindcă se uită la toţi idioţii. Dacă ar avea mai multe pretenţii de la ele şi nu s-ar mulţumii cu orice harcea-parcea altfel ar sta treaba. Pentru că, pe bune... arată-mi tu un băiat serios şi normal la cap care şi-ar bate joc de-o fată. Nu există, te asigur.

| newperson4him a răspuns:

Pentru ca in general fata se multumeste cu orice "baiat cu freza si imbracat" pentru a primi atentia si dragostea dupa care tanjeste, iar baiatul este stimulat doar de ce vede si e intr-o continua cautare dupa "noutate". Problema cred ca e ca fetele cauta baieti cu, care sa se implice intr-o relatie in locuri nepotrivite.

| Rebecca009 a răspuns:

Asta se intampla in adolescenta draga, cand fetele sunt dornice de atentie si fac orice pentru ea. Dar se stie ca femeile se maturizeaza si barbatii raman copii toata viata, deci la un moment dat se intoarce roata.

| Auslesse explică (pentru Rebecca009):

Eu nu cred ca si la 21 de ani mai e tot adolescenta! sa fim seriosi, totusi!

| Auslesse explică:

Domnule Cartof, oricat ar fi roata de patrata, ea tot se va intoarce candva......Si mai e o vorba, cine rade la urma, rade mai bine!

| Auslesse explică:

Si fetele de ce-s proaste? ca pun suflet.pai sunt si baieti care pun suflet(putini, dar sunt)...si asta ce inseamna? ca si ei sunt?

Răspuns utilizator avertizat
| alinutza96 a răspuns:

Pentru ca ei ne cred niste idioate, care ii iubim si fac ce vor din noi...

| Auslesse explică (pentru alinutza96):

Da,asa e! mie azi mi-a facut o mare gafa si dupa aia cand i-am zis sa nu ma mai caute, a inceput cu zecile de apeluri si mesaje..deci,ce sa mai inteleg din asta?

| alinutza96 a răspuns (pentru Auslesse):

Poate ca te place, dar se ascunde, ori se joaca cu tine, si sfat: nu te lasa in jocul lui

| AlexandraEvermore a răspuns:

Bine. chiar este asa. cate o data nu se vede, sau alte ori vrem sa ignoram acest lucru, dar va spun ce mi s-a intamplat mie.
deci, imi place de un tip, matteo in clasa mea. o clasa in care alte doua fete stau mereu cul el si sa pupa pe obraz ecc, lucru care ma scoate din sarite, si stiu ca il plac. anyways. dupa 6 ani de cand imi place, intr-o zi vine si-mi zice c-a a avut un vis si se facea cum ca eu ii faceam o m*ie. ma rog. dupa o zi mi-a cerut sa i-o fac pe bune, iar dupa doua saptamani mi-a cerut sa ma culc cu el si daca vreau s-o fac anal. si cel mai naspa e ca stie ca il plac, (pentru ca se vede, zice el) si asta este o slabiciune de-a mea, pe langa faptul ca sunt fedela catre toti cei pe care ii iubesc si ca eu nici macar nu m-am sarutat vreo data cu un baiat. grea situatie, greu de acceptat, dar in cele mai multe cazuri asa este: ea iubeste iar el isi bate jos. desi po sa mai zic si ca poate la inceput el eras un tip ok, dar s-a combinat cu o fata rea care l-a stricat si l-a obisnuit sa-si bata joc.
oricum, bafta la ce faci, si pe cine farmeci. happy

| bubylvxkiss a răspuns:

Nu e mereu asa la mine in clasa el iubeste sh ea isi bate joc da ma rog de cele mai multe ori asa se intampla cum zici tu ea iubeste el isi bate joc dar ma rog e vina amandurora ea pune suflet prea repede sh prea mult iar el e mai indiferent si nu pune suflet aproape deloc:*