| Mkeynes a întrebat:

De ce pe google dimensiunea penisului pe tari Romania este incadrata doar cu 12, 73 cm
Exemplu eu am 14-15
Si sunt altii cu mai mare dimensiune
De ce pe net doar asa este?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aceea este media pe tara, chiar daca unii barbati o au de 17-18cm..., dar cum majoritatea il au de 10-11cm, se face o medie si se raporteaza media.

| Green66 a răspuns:

Pentru că aia e lungimea medie, ce sa faci dacă nu toți au fost înzestrați de natură laughing

| alina2k18 a răspuns:

Care sunt aia de o au mai mare?
Aia care zic ca o au de 18 abia au 16, aia de zic 14 abia ating 12 si tot asa laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum adica? Tu intrebi cum se calculeaza media?
Adica o valoare mare si una mica, ca medie dau o valoare intre cele doua?

Sau care este intrebarea ta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceea este media.

| mihaipopescu93 a răspuns:

Pentru că majoritatea o au de 12, 73 cm și din acest motiv.

| Paul754880338 a răspuns:

Esti bulgar, mai mult ca sigur. Altfel nu se explica. Daca google zice, asa trebuie sa fie 12, 73. La 12, 74 esti... terminat.

| gurgundu2 a răspuns:

Un studiu cambogian a dezvaluit ca? Populatia afro-romana alcatuieste 90% din populatia Romaniei, gity?