| Exista a întrebat:

De ce prietena mea Ina, simte mereu nevoia de a insela? Are prieten, dar mereu il inseala...

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Poate ca actualul prieten nu ii acorda prea multa atentie,poate ca nu o satisface in pat? sunat mai multe variante! cunosc fete care spuneau ca isi inseala partenerii pentru ca nu se simt bine cu ei in pat!
sau sunt fete care fac asta doar asa de placere si pentru ca asa sunt obisnuite!
nu le poti schimba tu!
o sa le schmbe viata mai incolo stai linistita, atunci cand o s se indragosteasca si iubitul o sa isi bata joc de ea asa cum a facut si ea cu alti iubiti ai eiwinking
degeaba ii explici tu ca niciodata nu o poti convinge! am mai intalnit situatii de genu!
asa sunt unele fete, nu ai ce sa le faci!
las-o sa isi faca damblaua ca nu o sa ii tina mereu asa! cand o sa fie parasita de toti si o sa sifere o sa isi dea seama ce a facut!

4 răspunsuri:
| maniunika a răspuns:

Poate din cauza ca tu nu ii acorzi destula atentie?

| candora a răspuns:

Ea nu are un prieten, si asta la care tu ii zici prietenul ei e posibil baiatul cu care inseala pe altcineva. big grin

| Exista explică:

Eu sunt prietena ei, suntem cele mai bune prietene, are prieten deoarece il cunosc, sunt impreuna de 5 luni, dar mereu il inseala...

| stefan21buc a răspuns:

2 posibile motive: 1 ori prietenul ei nu ii ofera tot ce are ea nevoie si inseala ca sa completeze minusurile de la prietenul ei.
2. ori ii e bine cu prietenul ei (a vazut cat poate maxim sa ii ofere)si vrea sa ii fie si mai bine poate cu inca un baiat! sa se simta si mai iubita si mai dorita...