| Roxanykmititik a întrebat:

De ce prietenul meu cand e in preajma prietenilor lui se comporta intr-un anumit fel cu minecrying( ma refer cand vorbim la telefon...si eu dupa ce termin de vorbit cu el la telefon incep sa plangcrying(? de ce? multumesc:X:X:X:X:

1 răspuns:
| dodobymy a răspuns:

Asa se comporta unii baieti in preajma "gastilor" le e rusine sa zica te iubesc sau sa se comporte cu tine cum se comporta cand sunteti singuri vrea sa arate ca el e "stapanul" sa zic asa discuta cu el spune-i ca felu cum se comporta cu tine in preajma prietenilor lui te face sa suferi si nu-ti place poate te va intelege si isi va schimba comportamentul fata de tine in preajma prieteilor lui baftawinking