| Roxanykmititik a întrebat:

De ce prietenul meu cand e in preajma prietenilor lui se comporta intr-un anumit fel cu minecrying( ma refer cand vorbim la telefon...si eu dupa ce termin de vorbit cu el la telefon incep sa plangcrying( de ce? multumesc:X:X:X:X:

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pentru ca nu te iubeste indeajuns. Vrei sa fi presul lui, sau femeia respectata? Respecta-te si tu pe tine, nu accepta asemenea lucruri.

| Alex0194 a răspuns:

Fi mai clara... cum adica? ce-ti spune? cum se poarta cu tine?

| sdfgsdf a răspuns:

Pai asa sunt uni baieti, le place sa se de mari in fata prietenilor! big grin

| LittlEAngeL_2780 a răspuns:

El vrea doar sa le arate prietenilor lui ca el e cocosul din casa! Fi indiferenta cu el. Si rasplateste'l cu aceeasi moneda! Asteapta sa te sune el, Nu'l mai suna tu. O sa vina sa'si ceara scuze!

| maryutza_2205 a răspuns:

Stiu cum e, asa e si prietenul meu, si cand suntem singuri ii reprosesz asta si isi cere scuze, asa e si la mine vorbeste de parca vorbeste cu prieteni lui, fii indiferenta si fa-i si uh asa lui

fi curajoasa nu sta asa!

| Allinaa a răspuns:

Nu trebuie sa fii bataia de joc a nimanui! de ce nu incerci sa fii putin indiferenta cu el? poate asa o sa il faci sa se comporte frumos cu tine! daca nu.numai sta pe ganduri si desparte'te de el! sunt atatia baieti care poate merita mai mult decat cel cu care esti acum!