| cookie93 a întrebat:

De ce prietenul meu in ziua in care i'am facut pentru 1 data oral a mai vrut inca odata? inseamna ca am facut bine sau ce?
mersi.

Răspuns Câştigător
| qpattyx3 a răspuns:

Da.Funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce i-ai făcut tu? Ce vârstă ai? El ți-a răspuns la fel?
Din punctul meu de vedere nu ai făcut deloc bine dar este porblema ta ce faci. Ai grijă cu cine și dacă este curat (nu este purtător de boli cu transmitere sexuală)... și dacă merită?
Tu ești mulțumită de ce faci? Lui i-a plăcut.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Inseamna ca te-ai descurcat de minunelove struck

| Psihom a răspuns:

Daca nu va cunoasteti foarte bine cred ca ai facut un lucru gresit.Barbatii pot fi ordinari in unele momente.In cazul in care-ti face si el "oral" macar e egal.Nu cred ca ar fi existat posibilitatea sa faci acel lucru "rau".

| sebastian11 a răspuns:

Inseamna ca ii place si mai vrea ca un catelus dupa os

| valentindeyan4you a răspuns:

Stupida intrebarelaughing normal ca mai vrea odata daca i-a placut. si da vezi ca Gsoft are dreptatehappy vezi cu cine

| geosh10 a răspuns:

Sincer eu nu am curaj nici sotului meu sa ii fac oral, parerea mea este ca oricarui barbat ii place asa ceva dar mai intai trebuie sa te gandesti daca merita! mie mi s-a facut asa ceva dar eu nu sunt pregatita sa fac acest lucru... urmatoarea data pune-l si tu pe el sa iti faca, sa vezi cum reactioneaza