| Bubaaa12 a întrebat:

De ce prind curaj in fata băiatului de care îmi place doar noaptea?

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Pentru ca atunci cand soarele apune apar gandurile pagane. Nu.ti vine sa discuti chestii interesante pe timp de zi. Cred ca filmele ne influenteaza la nivelul suconstientului. Plus ca pana si sexul este mai interesant cu o lumina diurna spre intunecata.

3 răspunsuri:
| ilseparatios a răspuns:

Noaptea e pentru vanatori happy

| alex055 a răspuns:

Totul e mai bine noaptea, eu si daca ies la un suc imi place mai mult noaptea...

| cyupaku a răspuns:

Deoarece atunci el vine acasa