| Sawarekh a întrebat:

De ce s-a normalizat ideea asta, ca daca un barbat nu satisface o femeie la prima interactiune sexuala, nu ''bun la pat''?

Voi realizati unde s-a ajuns cu aceasta mentalitate progresista?

Si barbatii sunt fiinte umane, poate unele femei cred ca suntem roboti, in fine.
Este absolut normal ca prima partida sa nu iasa bine, din diferite motive: anxietate, stres, oboseala,nu sti preferintele persoanei, etc.

Eu personal am fost refuzat de multe femei, fiindca primul act sexual nu a fost cum trebuie, ideea e ca nu am o problema cu asta, am multe optiuni, problema este ca imi fac body count mare, si apoi noi barbatii o sa fim judecati cum ca vrem sa ne culcam cu cat mai multe femei, problema este la ele, nu la noi, la ele. o mare majoritate de femei, vor vor totul de a gata si sa iasa perfect, ideea este ca e cam imposibil, fie este un tip cu experinta ( dar cauta doar aventuri ) Fie e un tip cuminte dar loial.

Ele vor sa fi si loial, si bun la pat, si cu corp de model, si cu totul de a gata.

Cum vreti sa mai tina relatia, daca nu pornesti de la premiza ca, niste parteneri trebuie sa evolueze impreuna?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Admite că ai o problelmă de erecție (nu e nimic rușinos) și basta, nu mai da vine pe caii-verzi-de-pe-pereți!

| Sawarekh explică (pentru sierra1):

Nu am probleme cu erectiawinking si sunt chiar dotat.

| sierra1 a răspuns (pentru Sawarekh):

~ Sawarekh: am fost refuzat de multe femei, fiindca primul act sexual nu a fost cum trebuie~

ok, cum spui tu

| Sawarekh explică (pentru sierra1):

Tu nu ai cum sa intelegi daca esti femeie.
E vorba de superficialitate aici, daca ele nu au orgasm, da vina pe barbat, desii nu sunt barbatii de vina.