| anonim_4396 a întrebat:

De ce se schimba o fata deodata la 180 de grade? Vorbeam zilnic, totul era roz si frumos, iar apoi deodata nu am mai vorbit de aproape doua saptamani. De ce i s-a taiat interesul asa brusc?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba o pe ea nu pe noi.Ea stie exact motivul.

| Ofiintă a răspuns:

Intrebare universală, de ce se schimbă o fată?
Vorbește cu ea și află care sunt motivele.
Am intâmpinat exact această situatie in adolescența mea in raport cu un băiat. Pur și simplu am incercat să comunic cu el, să salvez relatia dintre noi. Insă, el o ținea tot la fel, prin urmare am renunțat la el.
Am făcut toate acestea, în loc să postez intrebări fără sens.

| Freya1 a răspuns:

Cine stie, poate si-a gasit pe cineva, poate ati avut vreo discuție ce a suparato.Doar intreband-o pe ea poti afla motivul concret.

| Werrich a răspuns:

Și eu am pățit asta: după un timp în care ma suna sa întrebe ce fac întru pe whatsapp și vad ca m-a blocat, ii trimit sms și răspunde sa nu o mai caut.

| mgtow a răspuns:

Altu a fost mai bun ca tine si te-a uitat

| Adry05 a răspuns:

De unde vrei să știm de ce i s-a tăiat interesu când nu știm ce și cum vorbeați, să citim în stele wtf

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca si-a gasit gagic fain cu care rupe patul pana in zori

| darrio2007 a răspuns:

Are pe altul.