| d33utza003 a întrebat:

De ce se indragostesc baietii de fetele care sunt tinute din scurt de parinti, nu sunt lasate nici macar sa iasa pe afara si in ciuda acestor lucruri reusesc sa fie si curve si sa se f. ta cu intregul lor liceu?thinking si le plac chiar daca stiu ca sunt curvestraight face chiar le iubesc. cum pnm pot fi atat de "inteligenti" explicati-mi voi ca eu nu inteleg

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Don'soara 003, ca nu pot sa-ti spun Andreea/Andreia ca urasc numele ala, este foarte simplu.
Parintii ultra protectori isi tin fetele din scurt ca ei stiu ce se intampla si cum un tata nu vrea sa-si lasa fata lumii si sa stie ca face treburi necurate, o tine mai rau decat o maicuta.Aici ii prima problema, tragi de copil ca de guma de la chiloti, nu-l lasi sa-si dea seama singur ca este rau, atunci cand scapa de sub dominatia parintilor, fuge prea repede si da cu capul de tocul usii.
Cum acele fete nu sunt scoase prin lume, sunt mai usor de prostit, daca ar fi in mediul de afara, ar sti ce si cum, dar cum o scoate un baiat la un cico sau o salata de pui cu dressing, pune botul instant si crede "wow is speciala, ma scoate afara". Sunt mai usor de prostit in esenta, ergo mai usor de intrat in pantaloni.Plus ca este sentimentul ala ca o sa fie prinsi care este foarte excitant, ba ca afla parinti, ba ca afla altcineva, cui nu-i place "pericolul" intr-o relatie de genul?
O vorba buna, un suc, niste complimente si faptul ca o fac sa se simta unica, iubita, protejata si speciala, o lasa mai neajutorata.
Nu combina inteligenta cu sexul usor, ca nu trebuie sa fi inteligent/special ca sa faci sex.
Omul este singurul care face sex din placere, deci sex = placere, placere vrea toata lumea, fetele care ofera sex sunt placute si te poti indragosti mai repede de ele.
Oricui ii place misterul, dar in relatii nu prea merge, crezi ca ii distractiv sa astepti 1-2-3 ani sa prinzi fata aia la sex, sa te gandesti cum o sa fie si sa crezi ca o sa fie mai special daca o luati incet dpdv. sexual? Nu se mai poarta asta in zilele noastre, sexul rapid si usor este la moda, combinat cu pseudo-indragosteala,
unii fac sex ca se iubesc, altii se iubesc ca fac sex.

| d33utza003 explică (pentru Klepto):

Hmmmthinking eh la asta chiar ca nu ma gandisem happy

| Klepto a răspuns (pentru d33utza003):

Nici sa nu te gandesti, 99% din ce spun nu merge si 1% ala ii mai rar decat un vederea unui curcubeu cand este eclipsa de soare.

| d33utza003 explică (pentru Klepto):

Mie chiar mi se pare ca ai dreptate in ultima parte din marele tau raspunshappy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din cauza lipsei de educație și cum scapă intră, de regulă, numai în anturajuri de joasă speță.
Și apropo, curve sunt că le fac ei!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea este a ta și îți aparține!
Pa, pa.

| anka89 a răspuns:

Nu vreau sa iti spun decat ca curvele sunt acele prostituate care *** pe bani.Ma gandeam ca macar fetele vad astfel cuvantul "curva", adica un baiat daca se culca cu 20 de fete ii cel mai smecher si cel mai bun la pat, dar o fata daca se culca cu 10 baietii, deja ii curva.Traim in 2011 si dati-va seama ca nu exista fata sa nu fie chiar si un pic curva,daca nu a fi baietii nu s-ar putea culca cu noi,nurolling on the floor
Cat despre intrebarea ta, poate gresesti cu faptul ca se *** tot liceul, poate au facut-o cu 2 si de acolo se aud toate aceste tampenii.Despre parinti:degeaba ii tine din scut ca daca e vorba sa scape apai o scapat cu totul

| d33utza003 explică (pentru anka89):

Eu consider ca o fata e curva daca azi fuge de acasa si in noaptea asta o face cu unul pentru ca e la el in casa.si in urmatoarea o face cu altul pentru ca e la acela in casa...si da ai dreptate nu cu tot liceul ci cu o parte din elhappy

| Jigsaw a răspuns:

Simplu,sunt bune, si vor doar sa le f/ta si sa fie a lor pe urma.

| Flory_2430 a răspuns:

Pai cum a zis Emonikul laughing doar sa le f.ta cand vor si raman cu inima franta pentru ca nu au pe cine sa fraiereascalaughing

| Kiraa a răspuns:

Sunt baiat dar chiar nu inteleg cum unii baieti se pot indragosti de astfel de fete straight face...ma rog acei baieti nu le iubesc cu adevarat sunt sigur happy

| d33utza003 explică (pentru Kiraa):

Pai ideea e ca ei chiar le iubesc si apoi raman cu inima frantastraight face

| Kiraa a răspuns (pentru d33utza003):

Se prefak ca sa se dea emotristi...doar nu crezi ca lor chiar le pasa si sunt emotristi cu adevarat nu? laughing

| Kiraa a răspuns:

Le place doar pentru ca pot face sex cu ele cand vor...cred big grin