| alexxx_5812 a întrebat:

De ce se intampla mereu acelasi luru dupa ce o relatie se termina tragic si doupa ce ai iubit asa mult persona respectiva ajungi la un moment sa o urasti? Ea crede ca totu este la fel dar este total opus cum pot sa o fac sa ma lase in pace sa isi vada de viata ei fara sa o jignesc sau chestii de gen pentru ca am incercat sa ii explic dar nu intelege indiferent de situatie.Am incercat toate variantele, distanta, certuri, ignoranta, prostie, eu ma chinui sa o uit dar mereu gaseste o posibilitate de a ma intoarce si a ma enerva tinand cont ca ea si-a refacut viata dar eu sunt tot la pamant.

Răspuns Câştigător
| evilkiss a răspuns:

Frate pui prea mult la suflet, daca te mai cauta spune-i exact ce vrea sa auda, bulverseazo, joaca cu aceeasi arma, spune-i ca este totul pentru tine, etc., fabuleaza frate, distreazate si bea o bere, intr-un cuvant joacate si tu cu ea, va da rezultate

4 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Pt ca cu acea persoana ai iubito adica nu ma refer la tine si poate tineai la fata de care iti placea chiar foarte mult si atunci apare acea ura intre tine si ea pentru ca te simti inselat te simti tradat te simti mintit si ti se pare ca ea numai asa tea luat din placere si iti mai rafaci viata daca uiti de ea in timp dar oricum ma gandesc si cand dupa ce s-a despartit de tine poate ai vazut poze cu ea si un alt baiat sti cam de asta si in majoritate baiatul cu care iese fosta ta prietena este un prieten sau chiar un prieten foarte bun numai bine Funda big grin

| evilkiss a răspuns:

Sunt unele persoane care se cred Cineva si ca isi pot permite orice sau ele pot face tot ce-si doresc, lor le este permis, si-a refacut viata pe dracu, cum se intamplat cu tine va mai repeta acelasi lucru de fiecare data, fa acelasi lucru pe care-l face si el(ea)streseaza-l si fii indiferenta, calca pe nervii lui(ei)

| DjReal a răspuns:

Paithinking tu te chinui sa o uiti, ea e cu altul si te streseaza tot pe tine? cum vine asta?

| alexxx_5812 explică:

Exact asa este djReal.NU am ce-a mai mica idee stiu doar ca la cat de mult am iubit-o atat de mult am ajuns sa o urasc sunt momente cand nici eu nu imi explic ce vrea dar dezamagirea la momentu actual mi-a depasit toate asteptarile.sad