| anonim_4396 a întrebat:

De ce seara cand ma dezbrac gasesc pe bichini o substanta alba?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca pana acum n-o aveai si, mai ales, daca e insotita de mancarimi sau usturimi, inseamna ca ai o infectie, posibil cu Candida si trebuie sa te vada repede un ginecolog.

| CevaNormal a răspuns:

De aia ca la tine ceva nu e in regula, fuguta la medic,

| Viuvi a răspuns:

Daca nu miroase urat sau nu ai si alte simtome nu are nimic. Este secretie vaginala, ceva normal!
Totusi, ca sa te asiguri, nu ar fi rau sa vizitezi un doctor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita, e ceva normal, citeste o carte despre menstruatie sau mai bine intreab-o pe mama ta

| gigolol a răspuns:

Pentru ca ai mancat prea mult aracet la viata ta. ar fi bine sa il schimbi cu amorsa cu painehappy