| anonim_4396 a întrebat:

De ce spune un baiat "Sa luam lucrurile incet, sa nu ne grabim", iar cand esti cu el sunteti ca doi porumbei indragostiti de o viata? Ce inseamna asta de fapt?

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Probabil ii este cam frica de ceva serios ori cam da inapoi daca zice sa o luati mai incet. Posibil sa fie doar unu care vrea ceva serios si aceea sa fi doar tu.

| IonelaMariaaa a răspuns (pentru Danysan):

Iubitul prietenei mele a spus ca, Cristi spune asta atunci cand vrea ceva serios.
Oricum nici astazi nu mi-a scris asa ca nu mai stiu ce sa cred.

| IonelaMariaaa a răspuns (pentru Danysan):

Mentionez ca a spus toate astea verisorului lui, care mi-a transmis mie. Cristi a spus ca ii place de mine, doar ca vrea sa luanm lucrurile incet sa ne cunoastem mai bine. De asta ce zici @Danysan?

| MiruD a răspuns:

Depinde la ce lucruri se refera cand spune asta. Ma gandesc ca daca un cuplu e la inceput, sa nu fie doar dorinta unuia pentru celalalt, intelegi?

| IonelaMariaaa a răspuns (pentru MiruD):

Adica sa fie ceva serios, dar nu bazat pe?
Atunci sunt de acord.

| Robi673547 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te cunoasca mai bine pentru ca vrea ceva serios, nu o zi, doua, trei.