| RAY a întrebat:

De ce sunt atat de suprinse fetele cand le spui ca vrei sex?

Vorbeam cu una pe tinder si era foarte uimita ca toti barbatii vrem sex, dar de ce vorbim cu voi sexul opus? Sa ne gandim rational in lipsa atractiei sexuale cum am comunica cu sexul opus?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pai dar si mie mi se par barbatii asa sincer, si eu ii vad la fel, adica negativ! Comunici ca, cu orice om, nu trebuie atractie sexuala ca sa discuti cu un om in primul rand, indiferent de sex. Dupa aia vedem ce iese daca iese sau nu, poate iesi o amicitie, o relatie, depinde, sau nimic, nu iese nimic, ma retrag politicos si aia este, dar nu pic de redus.

Plus ca pe Tinder e naiv sa vrem sex cu una, ca aia are 101 deja care au tampit-o cu asta si i-a blocat, deci n u e cazul sa viu al 102-lea, si are cel putin 20 in real care vroiau acelasi lucru, si cu 5 a si facut-o. Tocmai ca nu de aia are tinder, are sa socializeze, nu are nev de tinder sa faca sex. Pe site de matrimoniale se doreste sex sau relatie, chiar se bifeaza la profil ce cauta.

20 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai pana la urma asa si este, nu se poate discuta si altceva decat de sex?! Suna putin a obsesie. E una sa vrem sex si alta doar sex, vroia sa zica aia ca doar sex. Nu sunt capabili sa discute si altele, orice discuta ei trebuie sa duca la sex, si asta irita al dracului, de aia multe ii considera innapoiati. Sincer putin aprob cu ele. Iar daca ajung sa discut cu cineva doar pentru sex, ma duc pe bani si am terminat, nu ma incurc doar pentru atat cu cineva. Daca stau de vorba vreau sa discut si sa fac si altele cu acea persoana, adica ce nu pot obtine cu bani sau singur.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Ai dreptate si tu

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tinder se stie ca e vb de sex

| RAY explică (pentru Mosotti):

Merita sa te certi cu un sobolan sa ii dai ignor?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Sobolan?! Adica? Eu nu dau ignore in general ca n-am de ce, oricat m-as certa, ca oricum ala nu va mai vrea sa vb cu mine din momentul urmator.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tarfa masculina

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca e doar de sex, atunci se mira daca nu te place, cu care place nu se mira, abia asteapta.

| RAY explică (pentru Mosotti):

E important sa fi sincer cu cineva despre ce vrei?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai de ce nu? Sa fi sincer sa vezi daca iti poate oferi sau nu ce vrei.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Daca am fii sinceri, am muri virgini

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

De ce? Cand te place una, chiar abia asteapta sa-ti faca ce vrei, asa ca, aia e. Mai bine spui ce vrei ca-ti face, daca nu spui, nu stie ce vrei si tu pierzi. Daca nu te place, sinceritatea dauneaza, dar si nesinceritatea, ca tot nu duce unde vrei.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Esti un om rar, asa e ca multe actiuni umane ti se par ilogice?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu mi se par ilogice ca inteleg de unde vin, si chiar si in negativitatea lor adica in sens rau, au logica. Multe actiuni si gandiri mi se par inutile, negative, care fac rau, dar multe se pot corecta prin educatie. Daca li s-ar parea la mai multi asa, ar fi o lume mai buna.

De ex zice nevasta, "mi-a furat barbatu", pai amanta e de vina? Aia e libera, ce o int pe ea ca tu ca femeie ai familie cu ala? El e de vina ca alege sa se duca la cealalta, ca doar amanta nu l-a rapit, batut, legat, obligat, ca atunci da, l-ar fi furat. El era cu familie si el trebuia sa zica nu, si era foarte okey. Dar arata mie unde s-a pus problema asta, arata pe tot netul, ziare, Facebook, sa vedem gasesti? Si multe anapodeli din astea.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai dar si mie mi se par barbatii asa sincer, si eu ii vad la fel, adica negativ! Comunici ca, cu orice om, nu trebuie atractie sexuala ca sa discuti cu un om in primul rand, indiferent de sex. Dupa aia vedem ce iese daca iese sau nu, poate iesi o amicitie, o relatie, depinde, sau nimic, nu iese nimic, ma retrag politicos si aia este, dar nu pic de redus.

Plus ca pe Tinder e naiv sa vrem sex cu una, ca aia are 101 deja care au tampit-o cu asta si i-a blocat, deci n u e cazul sa viu al 102-lea, si are cel putin 20 in real care vroiau acelasi lucru, si cu 5 a si facut-o. Tocmai ca nu de aia are tinder, are sa socializeze, nu are nev de tinder sa faca sex. Pe site de matrimoniale se doreste sex sau relatie, chiar se bifeaza la profil ce cauta.

| Dalmore a răspuns:

Nu cred că e niciuna surprinsă. E aia proasta și nu știe de ce are Tinder.

| RAY explică (pentru Dalmore):

Corect,lucru uimitor mi-a dat nr ei, sa vb la telefon ca nu-i place pe chat :)) nici sexting nu vrea nici sex, cica companie placuta, ti-a multe injuraturi mi-a spus

uite o piesa
Du willst mich ficken
Aber du darfst es nicht, weil ich's verbiete
Ich bin zu für dich!
Du willst an meine Titten
Aber du darfst es nicht, weil ich's verbiete

https://www.youtube.com/watch?v=mGS4nkejRGE

| Alexandru250201 a răspuns:

E chiar asa de interesant tinder? Ca l as incerca si eu
P.s aia e idioata de are asa ganduri

| RAY explică (pentru Alexandru250201):

Eu il incerc de cateva zile ca experiment, deci are o limita si ma bombardeaza cu reclame merita, raspund fetele dar au fite, figuri in cap

| Alexandru250201 a răspuns (pentru RAY):

Pai si in ce consta?
Ce format are, cum functioneaza?

| RAY explică (pentru Alexandru250201):

E simplu, dai like si daca si aia iti da poti vb cu ea

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Parerea mea personala este ca toate vrem sex la fel ca si voi barbatii, o relatie se bazeaza pe incredere, iubire etc. dar si pe sex chiar daca unele nu vor sa recunoasca, exact cum ai spus si tu.Prima data suntem atrasi de trup si dupa un timp apar si sentimentele doar ca unele vor sa para inocente si sa nu lase impresia asta, pana si o calugarita daca ar prinde ocazia si ar renunta la castitate nu mai iesi din casa 3 zile.