| MrNuggets a întrebat:

De ce sunt femeile obsedate de sexul oral iar bărbații obsedați de sexul vaginal?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Si eu as vrea sa aflu de unde scoti intrebarile astea. Vrei doar sa provoci reactii? laughing

| MrNuggets explică (pentru dullcat):

M-am inspirat de la rosalia care tot pune întrebări despre sexul oral

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrNuggets):

Eu le-am pus inspirate din experiența proprie.

| Wr3nch a răspuns:

Si cum ai ajuns la concluzia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neapărat obsesie, ci plăcere.
Eu una am făcut o singura dată și mi s-a făcut. A fost o experiență plăcută, aș mai repeta-o. happy

| Giulia911 a răspuns:

N.am fost, nu sunt și nici nu voi fi vreodată de acord cu sexul oral. E una dintre cele mai mari umilințe la care poți supune ce cineva.

| Michele7 a răspuns:

De ce să te întrebi asta? Cred că fiecare are o preferință proprie.