| TRONGUY222 a întrebat:

De ce sunt intrebarile de pe TPU asa de tampite/amuzante?
Dau funda rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| stuff144 a răspuns:

Unele sunt tampite pentru ca asa sunt si autorii lor, tampiti. altele sunt amuzante pentru ca autorii lor stiu sa le formuleze intr-un fel foarte haior sau poate sunt prosti si nu isi dau seama de ce prostii scriu

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Pentru ca unii nu au ce face cu tastatura si ii mananca degetele laughing amuzante= starneste rasulhappy

| AliceHappyGirl a răspuns:

Pentru ca majoritatea sunt niste copii care n-au nicio grija, nu au probleme in adevaratul sens al cuvantului si toata ziua de amuza. Indiferent ca pe TPU sau la o iesire cu prietenii.

| Alissya97 a răspuns:

Te referi la întrebarea ta? Hai să-ţi spun şi eu de ce.Pentru că unii oameni iau uneori TPU ca un site pentru glume copilăreşti, „matrimoniale" [crede-mă,am întâlnit multe întrebări legate de „cine este din oraşul cutare... să lase id. " şi multe altele],etc. Desigur,TPU este un site unde ar trebui să pui întrebări sau să dai răspunsuri cât de cât normale,care să-i ajute pe cei care au nevoie de un sfat sau orice alt lucru. Dar,fiind în România,chiar nu prea găseşti persoane serioase care să nu glumească pe orice temă şi pe orice lucru spus de o altă persoană. So,trebuie să ne obişnuim, nu toată lumea înţelege nevoile noastre şi ce simţim noi, deci asta este. Sper să te fi ajutat cât de cât. Enjoy!

| delisa a răspuns:

Ka sa intrebi tu!

| xXCrystyanXx a răspuns:

Pentru ca pentru majoritatea userilor, curiozitatile unora sunt amuzante.

| Coozeman a răspuns:

Da si tu ai pus o intrebare tampita chiar acum!laughing

| IRI_5028 a răspuns:

Tu sti mai bine.

| TRONGUY222 explică:

Intr-adevar e o intrebare tampita
si la fel pusa la,, caterinca'' sa vad ce scriu unii care ori au macar bunu' simt sa raspunda frumos si unii care se cred asa mai destepti da' saracii ei sunt cei mai prosti de-aici