| mariuscdrz a întrebat:

De ce toate fetele cu care vorbesc eu pe retele de socializare sunt neinteresate, raspund sictirit si au o atitudine distanta?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Precis au pe cineva aproape in viața reală și de aici e atitudinea

| mariuscdrz explică (pentru sierra1):

Si asta ar fi ceva

17 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pai cam aceeasi atitudine o ai tu fata de ele in momentul in care vorbesti cu mai multe. Tot neinteresat esti si tu, ca de aceea scrii mai multora. Ce ai vrea?
Nu mai scrie pe retele ca toti cocalarii/libidinosii/ratatii si du-te zi-le in realitate. De fapt, du-te zi-i. Alegi una, nu pe toate si care raspunde aia e.

| mariuscdrz explică (pentru Plato):

Ma bag pe mai multe si aia de care imi place cel mai mult, pe aia o aleg, pur si simplu.

| Plato a răspuns (pentru mariuscdrz):

Se pare ca nu prea te aleg ele pe tine, tu poti sa tot alegi.

| mariuscdrz explică (pentru Plato):

Dap happy

| RAY a răspuns (pentru mariuscdrz):

Nu asa functioneaza selectia sexuala, ele primesc mai multe oferte si ele hotaresc pe cine sa aleaga nu barbati, ca fata primesti foarte multe oferte zilnic, asa ca e greu de ales, asa ca alege pe cine place fizic, tu degeaba alegi ca ele aleg de fapt

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Corect Plato, femeile fac selectia sexuala la om, ele ne aleg, in sf sunt de acord cu ceva cu tine

| mariuscdrz explică (pentru RAY):

Aici ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de interes ce poate sa insemna?
Poate nu le atragi ca imagine si mai ai si un caracter libidinos. Ce vorbesti cu ele mai exact?

| mariuscdrz explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt nici pe departe libidinos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa agãti pe Facebook nu e libidinos deloc, de fapt sa agati in general. Dacã as sti si ce dracu inseamna cuvantu ala
Unele din ele au avut experiente proaste cu tipi ca tine, de aia si se feresc.

| mariuscdrz explică (pentru anonim_4396):

Ma cunosti cumva pe mine personal sa ma faci libidinos, de unde ai dedus asta?

| mariuscdrz explică (pentru anonim_4396):

Si in al doilea rand e fals ceea ce ai spus tu. Cand agati o fata cel mai bine e sa comunici cu ea mult timp si sa va cunoasteti mai bine si atunci o sa ti dai seama daca fata te vrea sau nu. Daca o fata a avut experienta proasta cu un tip, asta nu inseamna ca se v a repeta acea experiență pentru ca nu toti baietii sunt la fel, mai exista si baieti care stiu sa iubeasca si vor o relatie serioasa cum sunt si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Depinde De fiecarare. Parerea mea cel mai bine e s-o iei incet, sa nu grabesti lucrurile asa nu se simte presata. Si se poate atasa in timp. Care nu apare peste noapte.
Nu te-ai intrebat nici o secundã ca unele fete nu vor relatie serioasa?

| Zuse a răspuns:

Feministe

| IulianAlexandruy543643 a răspuns:

Pentru ca sunt satule de baieti care vor sa le agațe. FUNDA?

| mariuscdrz explică (pentru IulianAlexandruy543643):

Fetele niciodata nu vor fi satule de baietii care vor sa le agate, ele sunt satule doar de baietii cu un caracter prost, nesimtit si badaran...