| Larisa_5606 a întrebat:

De ce tot se baga in seama, ii place sa ma enerveaza si face glume deplasate si comentarii la fel de deplasate.De ce tot incepe sa vorbeasca cu mine chiar daca ne-am certat si ne-am jignit? De ce tot face chestiile astea daca zice ca nu ma sufera si ca nu are nicio atractie pentru mine? De ce? Multumesc si astept un raspunshappy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Lasa-l sa glumeasca,lasa-l sa faca cate comentarii vrea,e varsta de vina si nehotararea lui.
Inca nu stie ce vrea,desi te place.
Sa te ingrijorezi cand o sa faca lucrurile astea cu alta fata.
Deocamdata,tu esti "aleasa".Si, pentru ca nu ii permite orgoliul sa recunoasca nici fata de el ca te place, te "pedepseste" pe tine.
Ai rabdare.
Multa!

1 răspuns:
| ciwpix a răspuns:

Ptr k nu vrea sa iti aratewinkingse "fereste"... vrea sa para "dur" dar pe dinauntrucred ca e o mamaligalaughing