| Larisa_5606 a întrebat:

De ce tot se baga in seama, ii place sa ma enerveaza si face glume deplasate si comentarii la fel de deplasate.De ce tot incepe sa vorbeasca cu mine chiar daca ne-am certat si ne-am jignit? De ce tot face chestiile astea daca zice ca nu ma sufera si ca nu are nicio atractie pentru mine? De ce? Multumesc si astept un raspuns.Ms anticipat.

1 răspuns:
| Sergiu1989 a răspuns:

Pt ca vrea sa para baiat mare si ca nu cade la picioarele tale dar de fapt il tradeaza comportamentul clar ca te place inca stai linistita si genu asta de relati se pot repara daca comunicati, face chestile de genu sa te tachineze ii palce de tine poate cum sambesti cum te manifesti intr-o anumita situatie mai speciala succes