| Larisa_5606 a întrebat:

De ce tot se baga in seama, ii place sa ma enerveaza si face glume deplasate si comentarii la fel de deplasate.De ce tot incepe sa vorbeasca cu mine chiar daca ne-am certat si ne-am jignit? De ce tot face chestiile astea daca zice ca nu ma sufera si ca nu are nicio atractie pentru mine? De ce? Thanks.:*

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Te place, dar ştii cum sunt băieţii, le e greu să-şi exprime sentimentele aşa că le ascund.Sau poate vrea să te uite, şi totuşi face astea deci nu vrea... clar te place!

| logatcamembru a răspuns:

Pentru ca te plc asa fac toti.zic ca nu dar de fapt da.tragel de limba si o sa zica pana la orma adv.love struck puplove strucklove struck.