| Misha09 a întrebat:

De ce toti baietii isi bat joc de mine? sad Ce va determina sa va bateti joc de o fata?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce te referi ca-si bat joc de tine, poti sa ne dai cateva exemple?

| Invictusman a răspuns:

De unde sa știm noi de ce își bat joc de tine? Probabil tipul acela de băieți își bat joc și de alte fete, poate ai avut doar ghinionul de a întâlni doar acest tip de oameni... nu îți pierde încrederea, sunt sigur ca vei găsi pe cineva care te va considera speciala și care te va aprecia. Cauta omeni valoroși nu de succes, succesul nu garantează "tărie de caracter ".

| Marius22222222222 a răspuns:

Eu nu am facut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prosti

| Mopmop a răspuns:

Nu generaliza te rog. Daca tu nu ai intalnit baieti cumsecade asta nu inseamna ca nu exista. Mergi in viata reala, lasa online-ul. In online toti se pot preface si sa googaleasca raspunsuri"cool".
Nu stiu, mergi la biblioteca, mergi in oras cu o prietena etc imposibil sa nu gasesti un baiat cu care sa intri in vorba.
Cauta sa vezi daca aveti preocupari comune. Orice experienta e buna pana la urma.

| Dintrebare a răspuns:

Presupun ca e vorba despre un grup de baieti care fac asta. Genul asta de oameni, cand sunt singuri isi pierd curajul. Singurul motiv pentru care baietii fac asta este pentru ca sunt super nesiguri pe ei si se straduiesc sa para smecheri unii in fata altora. Incearca sa nu iei personal ce fac. Actiunile lor spun totul despre ei si nimic despre tine. Ocoleste-i si cand ai de-a face cu ei, comporta-te ca si cum nu ar exista.

| SladeFTW a răspuns:

Probabil sunt deranjati ca ai mustata mai definita decat ei