| Maria_6904 a întrebat:

De ce toti baietii se gandesc la sex?
Sau de ce sta cu o fata pentru sex?
Majoritatea baietilor, ma enerveaza toti te intreaba daca mai esti virgina!
Fetelor! vi se pare normal? Asta este fix problema noastra si nu a voastra! Si zic ca te iubesc si nu stiu ce!
Mereu te intreaba daca ai ciclu daca esti virgina daca ai sanii mari!
Spunti-mi de ce!

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

MAi MAria, vad ca esti foarte pornita pe baieti. Sa stii ca nu toti sunt la fel! Adica sunt aceia gen ''azi una maine alta'' care se gandesc doar cum sa bage o fata in pat. Si dc te intreaba daca esti virgina? laughing Pai noi suntem cam curiosi de felhee hee Dar te intreaba si pentru ca rar mai gasesti fete virgine in ziua de azi cu varsta peste 15-16 ani. sad Apoi, cu o fata virgina te comporti altfel cand faci dragoste cu ea, dar mai e si acel orgoliu masculin ca sa fi primul care se culca cu ea. Sincer e cam penibil sa intrebi o fata daca e virgina. Asta o intrebi cand ajungi la un stadiu f avansat al relatiei si poti face dragoste cu ea. Aaa si de sani nu te intreaba nimeni, ca aia se vad doar chior sa fie baiatu ala. laughing Si faza cu ''te iubec'' mdea. :-J ar trebui si voi fetelor sa nu mai credeti in toate cuvintele si sa credeti in fapte si atitudini pentru ca stiu si eu ca o fata se implica sentimental intr-o relatie mai mult ca un baiat, este mai fragila si sufera mult mai mult la despartiri. Cu sentimentele unei fete nu te poti juca iar cei care o fac sunt niste mitocani care nu merita sa fie iubiti. Sper ca te-am lamurit un pic happy

20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Lasa vrajeala. Zi, esti buna sau nu?

| liviu42 a răspuns:

Bineinteles, multa lume se gandeste la sex intr-un moment sau altul al vietii, sexul fiind o latura extrem de importanta a vietii. Dar este cat se poate de recomandat sa intelegi unicitatea fiecaruia dintre noi, in ceea ce gandim, in ceea ce dorim, in ceea ce facem in viata sexuala.Baieti sunt mai curiosi!

| lplostonyou a răspuns:

Eu nu te intreb asa ceva,pentru mine e indiferent daca esti virgina sau nu,eu iti citesc doar sufletul, sufletul conteaza, invelisul mai putin happy

| LeuTz a răspuns:

Alta inteligenta care generalizeaza si dupa plange pe siteuri ca vai ca baietii sunt niste gorile disperate dupa sex.Acum depinde si tu peste ce idioti dai si ce idioti iti plac de te intreaba atata daca esti virgina sau poate esti de la tara.Nu toata lumea e la fel, ca asa puteam si noi sa spunem despre toate femeile din lume ca sunt cu**e sau panarame dar stiu foarte bine ca nu e asa. Daca nu iti place esti libera sa devii lesbianca.Deobicei cei cu mintea ingusta si frustratii generalizeaza.

| Baby a răspuns:

Pentru ca sunt mai inapoiati. Si depinde de varsta dar multi dintre ei vad fetele ca pe niste jucarii sexuale, trebuie sa aiba sani cat mai mari, sa arate ca un star porno, asta daca vor o "aventura de o noapte". Daca isi cauta o iubita calumea n-o sa intrebe daca are sanii mari si asa. Eventual de virginitate o sa intrebe, dar nu din prima. Ei te accepta si daca nu ai cupa D, pentru ca te-au luat ca te iubesc, nu ca vor sa te fta. Deci daca gasesti unu asa tine bine de el :*

| sematorka a răspuns (pentru Baby):

Se vede ca ai sanii micilaughing dupa cum vb

| emiitzzy a răspuns:

Penrtu ca in ziua de azi rar mai gasesti un baiat cu care poti sa fi cu adevarat care nu umbla cu tine doar pentru sex si ca areti bine.eu niciodata nu m-am combionat cu un baiat doar ca sa ajung in patul lui dar nici nu umblu cu baieti care vor numai asta! daca obs ca e doar atat renunt chiar daca imi place.ca nuh are rost pentru ca daca uh nu simnti ca vrei ca nu e ok nu are rostoh go on doar sa se simta el bine. si nah dar faza e ca daca uh ajungi sa ascultii de altii de ex uite sunt prieteni sau cine stie care iti vor spune pai ia mai ai nu stiu cati ani si u mai esti virgina niciodata nu-i bine sa te iei dupa altii ci dupa ce crezi u ca e mai bine pentru tine cand crezi u ca vrei safaci pasul ala il faci si gata baietii din ziua de azi nu vad doar exteriorul si patul si asa ajung sa raneasca fetele si tot asa.e nasol numai pe TPU kate fete nu am ajutat cu probleme de genusad mdah asta-i sec 21 si baietii!

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Sunt niste prosti sunt doar obsedati cum nu ai sani nau fund imediat esti un nimeni cine vede acest mesaj si este un baiat de genul asta sa stiti ca nimeni nu e perfect asa ca...

| Miii a răspuns:

Hmm. eu cunosc baieti care nu se gandesc la asa ceva. sta cu o fata deoarece o iubeste. nu vrea sa'i faca vreun rauhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Nairam17 a răspuns:

Eu sunt baiat, nu stiu ce baieti ai cunoscut tu de esti asa amagita. Majoritatea prietenilor mei (inclusiv eu) nu gandesc chiar asa, adica sa stea cu fata doar pentru sex. Ca vorbesc fetele cu baietii, mai in gluma, mai in serios, despre sanii, ciclu sau mai stiu eu ce nu mi se pare ceva absurd. Pana la urma e ceva normal. Acum depinde si ce varsta ai. Nu ii mai baga in seama pe cei ca ei daca te deranjeaza si gata; asteapta-ti marea dragoste. happy

| Fre3Style a răspuns:

Nu totilaughing) acu in asta-i toti as intra si eu laughing dar nu. nu toti sa gandesc la sex sex si sexlaughing) maj care ii stiu eu sunt prin raritati cum spuneti voi.acu vb serios daca vezi o fata frumosa buna buna de tot ce draq? vr sa o tii de bibelo?laughing)

| moriordie a răspuns:

Sunt obsedati care o face primul si din astea...

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Buna,Maria!

Nu stiu sigur ce varsta ai, dar cred ca te voi putea ajuta! Citeste doar atenta!happy

"Majoritatea baietilor, ma enerveaza.Toti te intreaba daca mai esti virgina!"
O astfel de intrebare nu vine asa, fara sa fie provocata.Iti zic sigur,ca daca nu dai semne unui baiat,ca ar fi atat de apropiat de tine, astfel incat sa te intrebe asta, nu te intreaba.Plus,ca,putini isi permit asa ceva cu o fata.
Sincer,sa fiu,am cunoscut baieti care isi permiteau genul acesta de obiceiuri,doar cu fete mai "urate" ca aspect fizic,deoarece stiau ca nu aveau nimic de pierdut.
O fata care sa atraga un baiat, nu poate primi intrebari de acest gen, pentru ca un baiat s-ar teme sa nu o piarda.
Un baiat isi face iluzii cu orice fata.Ca nu reusese cu niciuna,asta e altceva.Dar,isi face iluzii cu orice fata!

"Feteleor,vi se pare normal..."
Nu sunt fata.

"Mereu te intreaba daca ai ciclu,daca esti virgina,daca ai sanii mari!"
Deja, incepe sa mi se schimbe opinia de la punctul unu.
Pentru ca :
Te pot intreba daca ai ciclu, o data cu nevoie de a cunoaste.Pai,ar fi aiurea, sa ajungi la 30 de ani,si sa nu stii etapele fetei,ce si cum este despre ciclu. Oricum,putini stiu, si multi vorbesc doar ca sa se afle in treaba.
- Daca esti virgina, te intreaba doar pentru ideea de cunoastere.Baietii mai vagabonzi pun astfel de intrebari,dar de obicei fetele vin cu astfel de intrebari primele.
- Daca ai sanii mari?
Aici,la fel si cu intrebarea "daca esti virgina" : Aceasta intrebare nu vine in viata reala,iti garantez! Vine doar pe messenger! Ori, daca tu filtrezi cu un baiat pe care sa nu-l cunosti, mai bine o lasi balta!

Mult succes!

| chipanoo a răspuns:

Problema este a voastra ca sunteti inhibate cand vine vorba de sex. la ce sa lungeti asteptarea daca tot la sex se ajunge. doar asa sa vezi daca el rezista sau nu. sex din prima luna ca doar nu iti trebuie 5 ani sa te hotarasti daca vrei sau nu sex cu el. si daca el nu se gandeste la sex cand e cu tine inseamna ca are grave probleme. mai bine se face gay.

| DarkBlood32 a răspuns:

Lipsa de ocupatie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a întrebat niciodată nimeni dacă sunt virgină sau nu. Nici măcar mama mea. Și nici dacă am ciclu, nici tata. Probabil era unul care a vrut să te prostească:
1. să știe dacă să se chinuie cu dezvirginarea
2. să se protejeze sau nu (deși mă mir că un dobitoc ca acela știe măcar ce e ciclul, poate ăla al vieții)

Dar tu ești o vită ce generalizează fiindcă a fost rănită în dragoste.
Zi-mi ce părere ai despre fetele ce abia și-au serbat majoratul și se căsătoresc cu bătrânei (că mor repede și scapă) pentru avere.

| matasuge_7437 a răspuns:

In parte de sani me ii ador pe aia de talie medie chiar si mici e ok
iar de parte cu "virgina" is d'ccord cu alex de mai jos iar de sex pentru me e ceva exprirat iar daca nu tin la acea fata nu ma nici o placere

| OoInnocentSmileOo a răspuns:

Toti baietii sunt la fel.Pe mine tot ma intrebau daca vreau sa fac sex cu ei si oricum mai sunt cativa baieti mai cuminti dar rar i gasesti.