| Cami_5623 a întrebat:

De ce toti baietii vor doar sex? Cum sa ma comport ca sa inteleaga ca vreau ceva serios?

9 răspunsuri:
| stefun01 a răspuns:

Spunele-o pe fata

| AlysaAly a răspuns:

Incearca sa dai dovada de seriozitate si sa-i arati acest lucru.

| Adrian_5136 a răspuns:

Depinde unde cauti relati ca daca cauti prin clubburi ai sanse foarte mini sa gasesti persoane care sa caute relati serioaase. Dar daca si in alte imprejurari te hartuiesc baieti inseamna ca esti foarte BUNA, dar incearca sa te lasi greu si sa te porti urat cu ei iar pe parcurs o sa vei ca or sa se schime ca or sa fie in limba dupa tine pentru a umbla de manuta dupa ce ii pui in patru labe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau doar sex.Nah...mi-am spus parerea de baiat;-)

| NoChanceForUs a răspuns:

Si dacă vrei tu ceva serios și le-o și arăți...cui îi pasă? Tot sex or să vrea de la tine.thinking

| ania a răspuns:

Nu cred ca e just sa generalizezi.Cu atatea fete in jur care se ofera atat de usor, probabil multi baieti nu vad nici un motiv practic de a depune prea mare efort pentru a cuceri o fata.Si fetele pentru ca in general se simt atrase fizic de barbatii pe care ii admira, confunda dorinta sexuala din ochii baietilor cu o mare admiratie pentru persoana lor.Si au parte de multe dezamagiri. Daca te temi ca daca nu cedezi vei ramane singura, ajungi pe urma sa nu te mai respecti nici tu dar daca ai credinta ca Dumnezeu iti poate da pe cineva care sa te astepte pana la casatorie, (nu ii furi oportunitatea de a avea pentru ce sa lupe), ti se va face dupa credinta ta.

| lucik93 a răspuns:

Exact daca vei sa inteleaga ca e ceva serios explica-le si fai sa inteleaga asta.eu nu mi-am dorit doar sex.pentru ca am iubit-o si inca o iubesc am asteptato pana sa simtit pregatita.nu traim in viata numai cu sex dar din pacate majoritatea baietilor asta cauta si daca nu li se ofera scapa de tine mai repede ca de o carpa murdara:s

| penthouse a răspuns:

Depinde unde cauti relati ca daca cauti prin clubburi ai sanse foarte mini sa gasesti persoane care sa caute relati serioaase. Dar daca si in alte imprejurari te hartuiesc baieti inseamna ca esti foarte BUNA, dar incearca sa te lasi greu si sa te porti urat cu ei iar pe parcurs o sa vei ca or sa se schime ca or sa fie in limba dupa tine pentru a umbla de manutza dupa ce ii pui in patru labe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii vor sex pentru ca partea din creieru lor care se gandeste la sex este mai mare ca la noi, femeile. E un defect anatomic sa zicem, ei cu sexu noi cu dragostea. Dar nu prea ii auzi pe barbati planganduse de partenera ca vrea doar dragostewinking.
Cum sa ii arati? Ii spui. Sunt o persoana stabila.