| andreea_2295 a întrebat:

De ce trebuie sa plang mereu pentru un baiat? De ce din cauza lui imi fac probleme cu familia si sanatatea mea?

Astept raspuns cat de repede posibil...

MULTUMESC FRUMOS!

Răspuns Câştigător
| aura_1762 a răspuns:

Si eu am patit asta in afara de faptul cu familia pentru ca la mine nu stiu ai mei chiar tot dar am trecut prin foarte multe relatii si m-am mai obisnuit pentru ca baiatu e de vina nu tu si trebuie sa treci peste asta incercand sa-l uiti sau daca nu poti sati zici:"mai sunt baietii am mai plans inainte de el si pentru alt baiat si mia trecutt imi va trece si accum"
chiar sper sa treci peste asta dar dupa un timp nu-ti va mai pasa asa de mult de el cu toate ca daca il mai iubesti eu zic sal tratezi ca un prieten dar sa-i ceri socoteala daca mai vrea sa stea cu tine inca o data pentru ca sai amintesti ca nu e el al "mai tare "si poate avea tot ce vrea ok? sa nu uiti asta
bafta fundita@

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nu merita sa plangi dupa toti baieti...aia care merita nu te fac sa plangiwinking

| SalutTpu a răspuns:

Buna intrebare. thinking

| Allexy_6463 a răspuns:

Te implici prea mult.oh go on

| kimora_8189 a răspuns:

Si eu am fost ca tine... pana am realizat ca sanatatea mea e mult mai imp... mi au trebuit ani sa imi rezolv problema de sanatate cauzata de o despartire

| alinutssa_7292 a răspuns:

Crede'ma ca stiu foarte bine cum este.si eu am trecut prin acelasi lucru. dar pana la urma m-am gandit ca nu trebuie sa imi distrug viata pentru un baiat porc si nenorocit. eu plang si el se duce si se distreaza nu. asculta bine nu trebuie sa te distrugi din cauza unui baiat sunt multi baieti pe acest pamant. gaseste un tip care sa te inteleaga si cu care poti vorbiwinking

| alinutssa_7292 a răspuns:

Crede'ma ca stiu foarte bine cum este.si eu am trecut prin acelasi lucru. dar pana la urma m-am gandit ca nu trebuie sa imi distrug viata pentru un baiat porc si nenorocit. eu plang si el se duce si se distreaza nu. asculta bine nu trebuie sa te distrugi din cauza unui baiat sunt multi baieti pe acest pamant. gaseste un tip care sa te inteleaga si cu care poti vorbiwinking +-

| andreea_2295 explică:

Dar mai e inca ceva... Am incercat sa ii explic toate astea ca eu sufar enorm din cauza lui si mi-a spus : "Nu numai tu suferi, eu sufar mai mult ca tine". Nu am inteles de ce mi-a spus asta, pentru ca mie imi da mereu de inteles ca putin ii pasa de mine. Ma ajuta cineva?

Multumesc mult pentru toate raspunsurile primite!