| evelin_1888 a întrebat:

De ce un baiat care a inselat o fata (de mai multe ori) si care s-a despartit de ea din aceasta cauza vrea sa se impace cu ea chiar daca poate fi impreuna cu alte fete? dau fundita pentru cine imi explica si mie "fenomenul" asta

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Este tipul "nici pe cal, nici in caruta". El este cel care nu se va abtine niciodata sa nu te insele, tot el este cel care va veni in 4 labe sa-si ceara iertare. Iar daca s-ar intampla sa-l inseli tu, atunci Doamne fereasca!
Vrei sa fii cu unul condus de instinct? Nu vreau sa zic ca altii nu s-ar simtii si ei atrasi de altele, dar odata ce sunt cu cineva stiu sa o respecte pe persoana iubita si nu zboara din floare in floare.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pe scurt, mai vrea sa isi bata putin joc de ea!

| bluesky a răspuns:

Pt ca a realizat ca pe ea o iubeste si cu celelalte a fost doar o aventura!

| Puf a răspuns:

Cat timp a fost despartit de ea si-a dat seama ca sentimentele lui sunt adevarate. Cat a fost cu ea ii se parea ceva normal ca ea sa-i fie alaturi, o insela pentru ca nu stia cum e viata fara ea, acum ca s`au despartit el vede cum e fara dansa si si-a dat seama ca nu e deloc usor. Lupta sa ii recastige sentimentele, poate chiar isi doreste sa fie din nou cu ea si sa fie totul bine. Eu una nu sunt de acord cu inselatul, daca a fost in stare sa o faca odata, poate o va face si a doua oara. Cand pierzi pe cineva, abia atunci iti dai seama de adevarata lui valoare!

| lovenotsex a răspuns:

Sunt 2 variante din punctul meu de vedere, acel baiat a vazut ca ia mers de mai multe ori, de ce nu i-ar merge in continuare(cauta doar sa profite)aratandu-le celor din jur:"bai sa vedeti ca o mai pot face pe asta odata", dar se poate ca el sa-si fi dat seama cea facut, constiinta lui sa se fi ridicat, sa aiba rremuscari si doreste sa indrepte raul facut, aratandu-si adevaratele sentimente. Poate vrea sa se schimbe si te vrea doar pe tine, care poate l-ai inteles si oferit mai mult decat poate sa-i ofere alta. Dupa parerea mea sunt slabe sanse sa fie a doua variante pentru ca-mi cunosc natia si daca zici te-a inselat de mai multe ori si n-a avut remuscari, greu de crezut. Dar poarta o discutie cu el, atinge-l la sentiment sa vezi cum reactioneaza si vei vedea daca tine la tine sau face totul doar de fatada.Bafta si nu te arunca cu capul si sufleul inainte vorbelor dulci.

| Emma a răspuns:

Pt ca o iubeste!
Sigur asta ai vr sa auzibig grin
Poi poate ca baiatul tine la fata si a inselat`o doar pentru ca asa e el, barbatlaughing
In concluzie, barbatii nu insala mereu doar pentru ca nu iubesc ci pentru ca sunt atrasi si de altele, din pacate
te-am pupat:*

| LCD a răspuns:

Si-a dat seama ca ceea ce face nu este bine, si ca adevaratele lui sentimene, bune, sunt pentru tine

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Daca el a avut parte de sex cu tine si s`a saturat de tine cu asa zisa ( In fiecare zi ciorba ciorba, mai merge si o tocanita ) Cam asa se spune p`aici prin Constanta despre fete. Daca ati facut sex si el s`a cam plictisit, s`a dus la alta si aia daca nu ii facea toate placerile cum ii faci tu se intoarce la tine. Poti pune problema poate ca te mai si iubeste. Noi suntem asa cum suntem. Mergem azi cu o fata maine cu alta dar tot la aia iubita ne intoarcem happy Aventura e aventura iar casa e casa happy

| FunkYboy a răspuns:

Pai, poate acel baiat vrea sa o exploateze in continuare pe acea fata sau se poate sa priceapa in sfarsit ca a gresit si ca a fost idiot ca a facut asa ceva:+)

| karrinna a răspuns:

Pai poate afla prostu ce a pierdut...

| raissa a răspuns:

Sincer asemenea baiat nu te merita! baietii de genu asta sunt niste infantili si inconstienti care isi bat joc de sentimentele mai multor fete in accelasi timp! poate asta a vazut in familie sau caracterul sau lasa de dorit! sfatul meu este sa il lasi si sa nu te uiti in urma...mai devreme sau mai tarziu se va intoarce roata si se va indragosti el la randul sau si va suferi.atunci va realiza ce ati simtit voi si.va intelege ca nu a fost foarte frumos din partea lui.

sfatul meu este sa iti gasesti alt iubit. daca ai sti cati baieti buni sunt si tu stai dupa el. bafta si sa ne auzim de bine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a avut parthe da akt sexual ca ea pan' acum.ar vr s vada kath de proaspatha e.snt multi care fac asawinking

| sanda_5697 a răspuns:

Eeee si cu tine pentru ca pe tine te iubeste si cu alea doar sa distrat si simte nevoia sa fie cu tine pentru ca cu alea nu simte iubire si doar placere pe moment.eu asa cred nu stiu ce parere ai tu despre el si daca si tu il iubesti mai dai o sansa