| Zuzuzuzuzu a întrebat:

De ce un baiat incepe niste tachinari cu o fata cu care a avut o relatie acum 2 luni, el avand astazi o noua relatie?

Va rog ajutati-ma sa inteleg. pana acum a fost idiferent, dar de o saptamana a inceput unele tachinari( sa ma ia in brate, sa ma gadile...), m-a iubit, dar acum are o relatie.
Nu stiu ce sa cred!
Ma iubeste sau vrea sa-si bata joc?

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poate iubire nu este, dar de vreme ce odata ai intrat in inima lui, iar tunu i-ai facut nici un rau, posibil sa fi ramas acolo!

| bogdan_6209 a răspuns:

Probabil s-a certat cu prietena si vrea sa o facă geloasa.

| Azµre a răspuns:

Din prostie, nu te iubește îți face în ciudă.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu cred ca inca te iubeste.

| Burlacu006 a răspuns:

Sunt 2 variante.
1:Inca are sentimente pentru tine.
2:Te trateaza ca pe o prietena buna.
vorbeste cu el si lamureste lucrurile.

| Anonim187 a răspuns:

Probabil a realizat ce a pierdut si acum incearca sa faca pasi spre un nou inceput.

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Poate vrea sa vada daca mai simti ceva pentru el, si poate ca fata cu care este el acum si-a dat seama ca nu poate fi ca tine, incearca sa discuti cu el si sa-l intrebi ce simte cu adevarat si ce vrea, multa bafta te pup :*

| Dydy2495 a răspuns:

Cred ca inca mai simte ceva pentru tine.