| chucky_8545 a întrebat:

De ce un baiat si-ar minti cea mai buna prietena ca are iubita?happy Fundita pentru raspunsul cel mai explicit.Multumesc

Răspuns Câştigător
| curcubela a răspuns:

Poate pentru. ca e indragostit de prietena lui cea mai buna si vrea sa ii vada reactia in momentul in care ii spune ca are prietena, in speranta ca o va face geloasa. In acest fel ar putea sa isi dea seama daca si ea ii impartaseste sentimentele.

9 răspunsuri:
| dana5025 a răspuns:

Cred ca i se pare ca cea mai buna prietena vrea sa se dea la el.happy

| CHINEZU097 a răspuns:

Cum a zis si Butterfly; x dar mai e un motiv pentru a o face geloasa si s-o faca sal placa si mai mult da n sai spunna chiar asa ``am iubita`` ii zice tai ca vb co fata si dalte din astea

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
1). vrea sa vada cum reactioneaza
2). vrea sa o indeparteze
3). daca ar spune ca nu are iubita, s-ar simti prost
4). ii e rusine ca nu are iubita si minte

Motivele sunt multe, dar doar baiatul acela stie de ce minte.

Bye-bye!

| kimora_8189 a răspuns:

Pentru ca e o strategie... vrea sa o faca geloasa pe prietena pentru ca are sentimente pentru ea

| NBieber a răspuns:

Pentru ca o place si vrea sa o faca geloasa.

| lovenotsex a răspuns:

Poate simte ceva pentru prietena lui si vrea sa-i vada reactia(gelozie, indiferenta), vrea sa-i aprinda focul din inima aceleia. Dar se mai poate sa stie ca acea pr il place, iar el nu ar dori mai mult decat prietenia ei, ii zicea ca are prietena ca sa nu-i dea sperante, amagiri. Dar dupa parerea mea, cred ca prima varianta e mai plauzibila, si ar fi s mai draguta.Bafta!

| FunkYboy a răspuns:

Vrea sa para macho

| Narfundo a răspuns:

Incearca sa te gandesti de ce ti-ai minti tu prietenul ca ai deja un prietenwinking. Asta cred ca e cel mai bun raspuns, daca stau sa o iau logic.

| Mihai_2777 a răspuns:

Pt ca nu vrea ca ea sa se indragosteasca de el, cred