| anonim_4396 a întrebat:

De ce un baiat sta cu doua fete deodata? De ce nu alege doar una? Tine la amandoua sau doar la una?

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce un băiat stă cu două fete deodată? De distrus. El se crede șmecher că face asta, dar neah, ce să-i faci, lasă-l în universul lui.
Nu alege doar una pentru că mulți consideră un gest foarte c00l să stai cu mai multe fete deodată și are și el cu ce să se dea mare în fața prietenilor. Nu ține la amândouă, cel mai probabil nu ține la niciuna, pentru că dacă ar ține, n-ar sta cu amândouă.

Baftă

| ShowTim3 a răspuns:

Mai sincer eu as tine la amandoua... dar normal ca daca si-ar da seama iele nu ar mai tine nici una la mine.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Ca sa se dea smeker...pe mine nu ma impresioneaza cu nimic. eu cred ca nu tine la niciuna. daca ar tine ar fi doar cu una din elehappy

| Marius2011 a răspuns:

Baieti de care zici u se numesc profitori. adica stau doar pentru p-i-z-d-a desi sunt baiat nu sport acest lucru. simplu sta cu 2 sa vada care il iubeste mai mult ise urka la kp ca poate fi cu 2 deodata si contiinua.crede-ma chiar daca sunt baiat nu suport aceasta chestie.

| 4l3x a răspuns:

Nu se poate decide pe care sa o aleaga, si ca sa se dea el "jmecher" la prieteni ca mai nou asta e "cool"winking mai nou majoritatea ingloresc in fata pritenilor ca sa fie mai "tari" si ca asa e "fain"

| FlyingSoul a răspuns:

Probabil ca tine la amandoo da la una mai mult ca la cealalta. Probabil ca nu tine la nici una. Ori tine numa la una si pe aialalta o tine ca rezerva.

| ProjectJackpot a răspuns:

Ne place diversitatea!

| GwenS a răspuns:

Pff doar un bou :]. curvari care vor sa se dea smecheri.

| LoL a răspuns:

Pai una i prietena si alta-i amanta...

| lilboutique a răspuns:

Daca un baiat sta cu doua fete deodata nu tine la nici una, daca ar tine intr-adevar la una nu i-ar face asta (sa o insele)winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai sa fii mai mare, ai sa intelegi mai bine

| alle12_4564 a răspuns:

Mai. crd ca tine l amn2. ca daca tine-a la una scapa de aia alta. si asa facea dar crd c l iob p amn2 atat d multhappyhappyhappy. asta e par mea:X