| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele femei dacă nu le iese din prima pasența cu un tip înstărit, încearcă și a doua oară?

Aici va spun exemplul unei foste colege de clasă.
Ea avea o situație materială bunicica, dar inca din școala generală țintea spre bărbați cu bani.
A rămas însărcinată intenționat cu un tip însurat, mai mare de vârstă decât ea. dar cu o situație financiară buna.
El nu a vrut să recunoască copilul, nici să se ocupe de el, așadar nu-i oferă pensie alimentară.
Ea in loc sa se învețe minte, a comis-o și a doua oară. S-a cuplat cu alt tip, tot însurat și cu situație financiară buna in speranța că de data asta acesta o va lua de nevasta. N-a fost sa fie. Acesta nu a recunoscut paternitatea iar cei doi copii au ajuns în grija mamei aceste tipe, ea petracandu-si vremea prin cluburi.

De ce in cazurile de genul, dacă individele de genul văd că nu le iese din prima, de ce mai aduc pe lume încă o ființă nevinovată care va creste fara tată, doar pentru scopurile lor egoiste?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

De proaste ce sunt. Daca nu reusesti sa agheti un tip mai bine ii dai pace si mergi pe centura decat sa dai nastere a 2 copii care o sa creasca fara tata si mama fiind ocupata cu cluburile putem spune ca si fara mama.Ce educatie vor avea acesti copii? Mai sa te dai si la barbati insurati. e o greseala si mai mare.

5 răspunsuri:
| FindMyName a răspuns:

Părinții nu s-au ținut de capul ei sa fie un copil bun, și a ajuns așa. Nu pot spune decât ca e o javră. Serios ca e proastă tare, crede că dacă sare din,, floare" în,, floare" se va mai uita pe viitor unul la ea și sa își facă viata serios.
E penibilă gândirea ei odată cu faptele de le face, altceva nu am ce sa spun.

| darrio2007 a răspuns:

De proaste. Unul cu bani se plictiseste repede de aceeasi femeie. Pentru ca pot gasi intotdeauna altă proastă.

| dullcat a răspuns:

Se numeste perseverenta, plus o tona de superficialiate si lipsa de ancorare in realitatea curenta.

Incepe sa se contureze un semn mare de intrebare despre ce tip de colege aveai.

| relian a răspuns:

Alea is proaste, ori nu is sigure al cui este copilul.Pt ca daca ar sti sigur, il poate duce pe respectivul la judecator se face test, vrea nu vrea, iar daca este al lui, o sa plateasca pensie alimentara laughing

Aia cu 2 copii, ar boierii, dar se pare ca nu-i curioasa sai plateasca aia pensie la copii.
Nu merge ca nu vor aia sa recunoasca, vede ei la judecator laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Din pur MATERIALISM, fiindca sunt disperate sa iasa din saracie si prostie.