| Awesom a întrebat:

De ce unele femei nu suporta baietii buni?

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca nu li se par interesanti.
O sa-ti explic altfel.
Sa presupunem ca esti pasionat de vanatoare,da?
Ai echipament, mergi in padure si esti tensionat, zbarnai ca un arc la ideea ca in scurt timp in bataia pustii tale va aprea vanatul mult dorit...Astepti cu respiratia taiata,adrenalina ti-ajunge la maxim,vanatul apare,tu il ai in bataia pustii,astepti cateva clipe,sangele iti bubuie in tample si TRAGI! Te simti perfect,satisfacut,invingator,a meritat efortul.
Astia sunt baietii rai,pentru unele femei, nu pentru toate.
Baietii buni pot fi comparati cu vanatul care vine singur si te bate pe umar, predandu-se singur.Ti-ar mai place?

| Acadeeeaa a răspuns:

Ca li se par plictisitorihappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Marijuana a răspuns:

Nu-I place plimbarea, nu merge cu floarea
Nu-I plac romantismele, vrea provocarea
Iubeste schimbarea smug` ATAT! laughing

| Awesom explică (pentru Marijuana):

Da si schimbarea poate iti aduce palme pe obraz din partea lui.

| Marijuana a răspuns (pentru Awesom):

Alea sunt consecintele laughing

| Awesom explică (pentru Marijuana):

Si ti le asumi asa?

| Marijuana a răspuns (pentru Awesom):

Calmmm laughing cine a zis ca eu sunt una dintre ele?winking

| Awesom explică (pentru Marijuana):

Poate vei fi bad boys sunt imprevizibili

| Marijuana a răspuns (pentru Awesom):

Bad boys sunt niste mielusei daca stii cum sa ii joci.winking VERIFICAT Plus de asta hai ca vrei o data un bad boy, de doua ori dar tot la astia cuminti vii ca acolo stii ca ai stabilitatewinking

| Awesom explică (pentru Marijuana):

Da si din plictiseala celor cuminti tot la bad boys vei fugi.

| Marijuana a răspuns (pentru Awesom):

Esti tu atat de sigur ?

| zayidee a răspuns:

Du-te mai... unde ai vazut asa ceva? depinde ce consideri tu bun...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Abstract! Ptr ca le place schimbarea!
Orcum sunt cam prostute acele fete!

| Georgix a răspuns:

Pentru ca acelea sunt fete "rele"

| pokales a răspuns:

Pentru ca sunt parasute?! Nu crezi ca e normal ca o parasuta, sa nu le zic altfel, nu suporta un baiat bun langa ea pentru ca se simte jignita de comportamentul si inteligenta superioara!

| FataLuiTata_1639 a răspuns:

Ca nu le duce mintealaughing

| Simpluuu a răspuns:

Eu una nu ii suport pe cei rai. dar am in clasa una pe care il uraste pe unu care e bun. il tot face mamaliga. in fine. eu cred ca pentru ca nu au timp de batai si au timp doarde tocit ( invatat)
eu invat cat invat iar pe urma ma bat cu baietii chiar daca sunt fata. 3 ani am fost proasta iar pe urma eu am ramas sefa clasei chiar daca nu am fost numita de cineva. deci raspunsul meu e ca baietii buni nu au timp de distractie ci doar de tocit si de asta