| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele femei poarta fusta si rochie tot timpul chiar si pe vremea asta? Le vine mai usor sa mearga sau doar pentru "aerisire"?????????

5 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

Pentru ca se simt mai comode, presupun.

| LoveSleep a răspuns:

Niciuna nu poarta fusta pentru aerisire...

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca acelea sunt FEMININE!
Ceea ce majoritatea au uitat sa mai fie, copiind baietii, prin purtatul pantalonilor, tricourilor, bocancilor si fiind cat mai baietoase.
Chestia cu "aerisirea" este doar in capusorul vostru, ca poti avea pe dedesubt un dres gros sau o fusta lunga, fara sa inghete ceva, sau sa trebuiasca sa se aeriseasca ceva.
Poti purtati chiloti largi, cu mancuta, ca sa vi se aeriseasca ceva, sau pentru comoditate?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca asa vor si le sta si bine happy

| Adry05 a răspuns:

Ce rahat zici acolo? nu purtăm fustă pentru nicio aerisire wtf.
pentru unele ăsta e stilu predominant, se simt cel mai bine îmbrăcate în rochie. Și mie îmi plac mut dar nu rusesc deloc în sezonu rece, sunt prea friguroasă