| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele partenere nu vor sa te uiti ele cand face-ti sex, sa nu va priviti in ochii?

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ma indoiesc ca sunt prea multe, daca ai gasit tu una... e cu siguranta o exceptie, are ceva motiv personal.

| Crackman a răspuns:

Ar parea ciudat dar unele sunt pudice. In caz ca nu vor sa te uiti la corp
Dar la treaba cu fata, esti tapul ei de inselat, te inseala sau isi imagineaza pe altcineva in locul tau, de expemplu un cult de femei din America fsceau sex cu persoane random dar ele isi imaginau pe Satana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu sunt interesate de tine, pentru ca nu esti bun in a face sex.

| Alex11231946 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele spune ca li se taie elanul.cica

| LionTrap a răspuns:

Deoare ce sex-ul in persoana care îi place nu vre sa se uite

| Dumy1717 a răspuns:

Daca ochii tai se uita unul la altul, nu are rost?

| Alex11231946 a răspuns:

Unele spune-au ca li se taie elanul.

| Doctorteamo a răspuns:

Pentru ca esti urat