| MariusDeejay a întrebat:

De ce uni baieti au noroc in dragoste? si eu n-am de loc?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Vei avea si tu, fiecare la momentul potrivit.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca trebuie sa fi putin mai al dracului ca sa ai noroc de asa ceva, asta numai proastele s-o creada

| Voidwithin a răspuns:

Unii isi mai fac norocul si cu mana lor.

| Vi003 a răspuns:

Ai incercat? N-ai gasit o fata cu care sa te intelegi sau inca nu esti prea copt pentru o relatie. Important e sa nu fortezi lucrurile sa mearga doar in directia pe care o vrei tu. Bafta!

| MisFit20 a răspuns:

Totul tine de atitudine, nu dispera vei gasi pe cineva, doar trebuie sa ai rbadare si sa te implici activ in cautarea acelei persoane.

| sayWhaaat a răspuns:

Nu e vorba de noroc happy.

Răspuns utilizator avertizat
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Regulile atractiei femeie-barbat:
regula nr 1 - sa nu fi urat

| OoBunnyoO a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Uratenia este o chestie subiectiva, la fel si frumusetea. big grin

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Pai. poate baietii aia sunt frumosi, inalti, slabi, romantici, onesti. poate. poate tu nu esti.

| cdu92 a răspuns:

Vrei un servetel?

| Vi003 a răspuns (pentru cdu92):

Lasa-l, o fi suferind din cauza asta si-l doare sufletul...

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Schimba-ti look-ul laughing