| LanguageMaster a întrebat:

De ce unii băieți permit altor băieți un dans cu partenera lor?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand fetele nu sunt propietatea baietilor! Pornind de aici trebuie sa intelegi ca au dreptul sa danseze cu cine vor ele! Faptul ca unii baieti prefera sa ceara voie prietenului fetei, este din politete, nu pentru ca nu au acest drept, in fond este decizia fetei daca vrea sa danseze cu alt baiat, ori nu.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

întreabă i

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa aiba motiv dupa ai sa le ia gatut

| MihaiLarysaa a răspuns:

Deoarece nu sunt gelosi si au incredere ca este un dans.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca este un gest si un mod de a se comporta absolut normal din partea unei persoane rationale. big grin

| Zedge a răspuns:

Nu sunt gelosi si au incredere in partenera lor.

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu inteleg, traiesti in Kuweit? big grin
In ce film s-a pomenit ca partenerul cu care sunt la o petrecere sa imi spuna mie cu cine sa dansez si cu cine nu? rolling on the floor
Daca s-ar intampla asta vreodata, partenerul respectiv ar trece instant la categoria "fosti", pentru ca femeia este cea care accepta sau respinge o invitatie la dans.
Serios, pe ce lume traiti voi? big grin

| T0T a răspuns:

Eu nu înțeleg. Ce are dacă dansează, doar nu o ***.

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns:

Pentru ca sunt prieteni foarte buni si au incredere unul in celalalt. Si oricum e doar un simplu dans nu se inseala. tongue Pe scurt. mie mi se pare ceva normal.

| mgtow a răspuns:

Ca sa gaseasca un motiv de despartire cand se mai cearta cu partenera laughing

| wiqvi56 a răspuns:

Pentru ca sunt persoane rațională și întregi la cap!

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca sunt oameni normali si civilizati, nu crescuti in salbaticie...