| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii chelneri pupa fetele la masa?
Nu se enerveaza iubitul lor.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi prea de tot. laughing Poate in cazuri exceptionale si anume in cazul in care sunt rude sau niste vechi prieteni sa-si permita un chelner sa faca asa ceva. De regula acestia pastreaza o anumita distanta considerata obligatorie.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca au tupeu iar iubitii sunt blegiwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe la ce restaurante ai mers tu prietene?

| RAY a răspuns:

Daca el plateste consumatia poate sa si faca sex cu iubita mea ce imi pasa, pe bune eu n-am vazut asa ceva

| Demeister a răspuns (pentru RAY):

Eu nu aş permite sexul că aş muri de gelozie!

| raluk27 a răspuns:

Eu n-am văzut așa ceva niciodată.

| Jessica007 a răspuns:

Pentru ca sunt indrazneti si curajosi sau fac asta din politete daca este vorba de pupat mana sau un pupic pe obraz iar iubitii nu se supara atata timp cat chelnerii nu intind coarda.

| Coquina2 a răspuns:

Opa, ia zi-mi si mie unde se intampla asa ceva sa merg si eu acolo.
le pupa si pe sub masa?