| Forza4Milano a întrebat:

De ce unii oameni sunt pasionati de cuvantul,, sex,,? Pentru unii viata inseama numai sex anal, oral, ejaculari s-a.m.d. totul in afara de dragoste.
PS:sa mai bifezi o ejaculare nu inseamna iubire

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sexul este nevoia fundamentala a omului de a supravietuii si ca creierul sa functioneze corect. fara sex ne pierdem mintiile

| RAY a răspuns:

Ce iubire ma, ca aia o mie si una de pretenti de la tine si iti ofera un vagin, aia e iubire rolling on the floorrolling on the floor femeile sunt ca pisicile doar pe interes atat, ele nu pot simti iubirea fiind incapabile di cauza egoismului, asta iti confirma orice doamna dupa varsta de 50 de ani,plangi dupa parinti,copii dar daca ti a murit barbatul nu e nimic,gasesti pe altul,pentru ca femeia e hipergama,mereu cauta cv mai bun, azi cu unu, maine cu altul, si tu vb de iubire, si eu as vrea sa simt iubirea unei femei ( in afara de parinti, surori )dar asa ceva e cv fictiv

| mihai69 a răspuns:

Sunt pasionați de acțiunea în sine, nu de cum se cheamă aceasta.
Iar sexul chiar e ceva incitant, plăcut și dorit de destui oameni.
Dragostea implică ȘI sex, dar e altceva

| dinaprilie a răspuns:

De ce? Pentru ca este un "stimulator" xare face sa se aprinda ceva in cap, feeling good, warm, you know. Pe tine ce te stimuleaza, care parte/parti?

| GRYM2 a răspuns:

Asta inseamna ca acei oameni traiesc pentru asta le place sa faca asta foarte mlt au multa viagra in ei. Adica ceva de genu cum sunt starurile de pe PH si alte siteuri aia doar asta fac si o fac foarte intens si mult apoi isi i-au banii