| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii refuza dragostea, bunatatea? de ce nu le pasa si de sentimentele altora, nu doar de ale lor? atat de rau poate face o persoana, si totusi, de ce? m-am saturat de oameni infecti, ma ajuta doar sa urasc omul. de ce tu? eram atat de inconstienta de lumea asta idioata, incat, chiar erai tu in masura sa-mi deschizi mie ochii? nu accept sa isi bage cineva psihicul si analiza lui in gandirea mea, asta niciodata! dar tot regret, poate nu am dat eu tot ce am putut. sti, cand cedezi, incepe sa-ti pese mai mult decat crezi, din cauza asta psihicul cedeaza! oricum, omul este, va fi si va ramane un animal! de ce? pentru ca nu stie ce inseamna o dragoste sincera si pura. nu ceri, cand nu dai! consider ca mai multi ca toti, confunda sentimentul de dragoste cu cel de razbunare/sarcasm.

7 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Offffsad mi-e mila de tine, cat de proasta esti si cat de prost gandesti! esti terminata tu inaintea mea psihic, din motivul pentru care incerci sa te faci remarcata, de fapt, esti o frustrata! AI DOVADA?! NU, TACI! pune mana pe carte tu, si lasa "tipii dotati" laughing din cauza persoanelor ca tine, jegurilor psihice, tara insusi e o NULITATE! bag mana in tine ca nu ai mai mult de 14 ani! de fapt, ai tu un IQ tare slab, gandesti ca o prostituata! din doua cuvinte te-am citit, abia astepti sa te satisfaca unu' "dotat" fizic ca tu nu ai nevoie de creier, sa-si bata joc de tine. nu vezi astea, tu vezi doar partea proasta din critica mea, esti copila, te inteleg, la anii tai nimeni nu gandeste mai mult. doar ce-i care stiu ce vor de la viata. si nu eu sunt cea care umbla dupa "tipi dotati" laughing) curvooo! si pentru ce? pentru acel sex blestemat prematur. asteapta draga sa cresti si tu sa intelegi cand se face cu adevarat, se face cand se iubeste cu adevarat si nu cautand/punand intrebari continuu despre sex si tipi dotati. esti o epava. acum poti tacea si inghite!:* imi cer scuze, tu mai provocat. straight face

| Lexy ♥ a răspuns:

Sincer aceeasi "stare" o am si eu de cateva zile si... te inteleg perfect happy

| Hash001 a răspuns:

Iti intelegem "of-ul" dar nu stiu despre ce e vorba. Il placi pe unu si el nu? Te-ai despartit de cineva? Prea multa ambiguitate, nu vei primi un raspuns concret.

| anonim_4396 explică (pentru Hash001):

Se pare că îl iubea pe unul de vreo 30 de ani, ea având doar 18. Și ăla i-a dat cu flit. Și de atunci le consideră curve pe toate fetele astea mai mici de pe site, care povestesc cum se pupă ele pe la școală.
Frustrări - înțelegi tu.
Iar iubiții lor sunt pedofili.
Deci dacă vrei s-o ajuți, și ai vreun amic mai la vreo patru*jde ani-așa, dăi id-ul lui, și ai rezolvat problema.
Să se pupe și ea, că n-auzi ce povestește : are 18 ani și e virgină, și nici nu s-a pupat vreodată...
Și să nu crezi că te-am luat la mișto - intră pe la întrebările ei, și vezi cum cere id-uri ale bărbaților mai în vârstă - are două întrebări de genul ăsta.
Am vorbit și eu cu ea vreo 5 minute.
Mai mult n-am putut.

| Analytical a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce confunzi tu "sfaturile" cu viata personala a mea. ai ceva cu mine? ne cunoastem? tin sa te informez ca celui de 27 de ani i-am dat eu flit, nu-ti inteleg cretinismul in ceea ce vrei sa demonstrezi! incerci sa-mi faci o "imagine" nu prea amiabila pe acest site, pentru ce? te rog, pas, la intrebarile mele, lasa-le, nu esti in masura sa mi le raspunzi! eu frustrata? laughing NU MA CUNOSTI! nu cred ca vrei sa-ti spun parerea mea despre astfel de jeguri psihologice, care cred ca prin analiza lor pot cunoaste un om, avand un verdict atat de dezechilibrat! un om nu poti cunoaste intr-o viata, si ma cunosti tu pe mine din 2 fraze? vrei tu sa pari inteligent, toate cele, dar te asigur eu ca nu vei atinge niciodata intelepciunea! care nu consta in a incerca sa faci omul sa se simta inferior! cale lunga de la tine si mine!winking

| anonim_4396 explică (pentru Analytical):

Bine.Acum poți continua să strigi "curvooo" după fetele astea pe aici.Scuze că te-am întrerupt...

| 中华人民共和国 a răspuns:

Esti o persoana terminata psihic, o nulitate, un jeg, o saracie, o prostituata, deci un nimic, frustrarile tale ne plicisesc