| Cristian2222222222 a întrebat:

De ce urasc fetele sexu oral?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i vorba de urat aici, ca orice fata ar putea accepta daca si baiatul s-ar oferii sa-i faca un cunnilingus, in timp ce ea ii face o felatie. Este un serviciu reciproc, care ar trebui sa-i satisfaca pe amandoi
Sa nu uitam de masurile stricte de igiena locala, pe care multi nu le cunosc si care pot provoaca repulsie si scarba.
Folositi prezervativele la orice partida de sex si fetele se vor simtii mai in siguranta sa va satisfaca, dar nu uitati ca le sunteti datori, cu acelasi serviciu.
Acelasi lucru este valabil si pentru voi, taiati un prezervativ pe lungime si folositi-l la cunnilingus, daca nu aveti prezervative feminine. O fata satisfacuta, nu va uita ce ai facut pentru ea si iti va intoarce favoarea.

| andrey69 a răspuns:

Nu l urasc, ci unele il fac altele nu, unii recunosc, altii nu?

| Viorel703 a răspuns:

Cine a zis ca îl urăsc? Uneia îi place, alteia nu. Depinde de fiecare fata.

| Allina19 a răspuns:

Nu uraste fata sexu oral draga ca oricareia ii place sa i se faca asa ca fac si ele dar multe nu recunosc, cu baiatul iubit fac orice.

| VasilescuVasile a răspuns:

Nu-l urasc. Uite aici cum sa faci: https://clandesto.app/share/lX5ovTKaBbfZj8M