| anonim_4396 a întrebat:

De ce, VOI, baietii da-ti palme la fund fetelor? In pauze la scoala incontinuu da-ti palme sau puneti mana pe sani? Credeti ca noua ne convine? Nu ar fi mai frumos sa veniti cu o floare in loc sa da-ti o palma la fund? funda pentru cel mai intelept raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Barblaster a răspuns:

Cei care fac chestiile acestea, le fac deoarece vor sa se dea mari in ochii prietenilor lor.Desigur aceste gesturi(cu care eu unul nu sunt de acord) sunt ca sa ''arate'' ca ei domina si ca sunt mai presus de tot.Desii adevarul este ca in inima lor ei nu vor sa faca acest lucru.Dar mai mereu sunt intr-un grup de 3+ si daca 2/3 fac asta, 1/3 de ce sa nu faca? Asa considera toti.Intradevar sunt niste perversi care fac asta din placere.Intotdeauna vor fi gesturi care daca se fac intr-un grup, orice membru va face asceste lucruri ca sa fie la fel ca ceilalti si ca sa nu sufere rusinea consecintelor.

14 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Palma la fund este gratis, floarea costa bani.
Win!

| Barblaster a răspuns:

@mhn24 daca tu esti zeu, tot restul TPU sunt titani.

| LNK a răspuns:

Ia uite frate, a pus o cratima aiurea si de acum hai cu totii sariti pe ea. Daca ar fi scris pe stilul "pitzi" cum majoritatea scriu, as mai fi zis, dar asa? Poate s-a strecurat o greseala, mare branza.
Revenind, parerea mea e ca vor sa se dea interesanti si nu prea gasesc cum. Cred ca daca fac asta vor fi tare cool. Ar trebui sa primeasca un dos de palma peste fata de sa vada stele. laughing
Greu e cand clocotesc hormonii-n tine. oh go on

| Polaris a răspuns:

Nu ar fi mai frumos să nu mai adaugi cratima aia în 'daţi'?

| Polaris a răspuns:

@Amira - Eu nu greşesc, sunt zeu.

| Polaris a răspuns:

@Amira - Blood of heroes... they never die!

| Polaris a răspuns:

Titani unde, în desene animate? Lasă, frate, să-mi trăiesc iluzia, dacă tot n-o vizualizează nimeni...

| Samarra a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri si imi pare rau ca daca am adaugat 2 cratime trebuie sa sariti asa arsi in c*r de parca s-a terminat lumea. Fiti bucurosi (mhn24, monstrulet, PePi) ca restul am scris corect.de parca voi n-ati gresit niciodata, FRUSTRATILOR! Get a life!

| Samarra a răspuns:

@mhn24, ai grija sa nu mori happy

| Samarra a răspuns:

Nu serios @mhn24. Ştii, si baieţii buni mor cateodata.

| monstrulet a răspuns:

Pai dam pentru ca nu stiu cum sa puna cratima bine.

| Marsi a răspuns:

Tie o sa iti dam o carte de limba romana...

| DarkBlood32 a răspuns:

Daca fata are un fund bombat si sexy nu te poti abtine sa ii dau o palma.hee hee Asa fac baietii, dar stiu, nu este prea frumos.
Dar mie mi-ar conveni sa-mi dea unu` o palma la fund. Dar nu mereu.
Chestia asta cu floarea mi se pare prea siropoasa. Mai bine sa taca baietii din gura si sa lase fetele. E mai binisor.

Totusi mai invata si tu sa scrii corect.

| Danyyy_2864 a răspuns:

Sa vedem daca e calitate tu de ce crezi?