| anonim_4396 a întrebat:

De ce voi baietii ii dati de inteles unei fete ca va place de ea, o intrebati daca vrea sa fiti impreuna, sunteti foarte dulci la inceput iar dupa un timp, dupa ce ati facut-o pe fata sa tina la voi sunteti reci si distanti cu ea? razbunare, bataie de joc, ce vreti sa dovediti prin asta? nu mai exista baiat in firea lui? chiar nu mai inteleg. la inceput puteam sa jur ca ma iubea. ma cauta mereu. dar dupa un timp...

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Lasa mai Degetico, nu fi suparata! Pardon. Nu fi supi! Cand o sa cresti, o sa se intoarca moneda. O sa auzi de la baieti: de ce voi fetele ii dati de inteles unui baiat ca vreti sex, faceti apropuri subtile, iar pe urma ii lasati cu durere-n stomac!

| alecsalecs a răspuns:

Tot Raul spre bine poate data viitoare nu ti mai faci iluzii ca sa numai ai deziluzii acum pe bune orice baiat care se comporta extrem de frumos cu tine trebuie neaparat sa crezi ca si ar dori ceva special de la tine? Deci ar trebui sa te schimbi urgent ok?

| Neinteresantul a răspuns:

Pai, draga deeutza03, nu numai baietii sunt asa. Toata lumea e asa la inceput pana obtine ceea ce vrea. E plina lumea de persoane ipocrite pe interes.