| Pupacel a întrebat:

De ce voi baietii induceti asa des o fata in eroare? Adica, nu va inteleg. De ce uneori sunteti atat de dulci si alteori atat de reci?
F.U.N.D.A

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru ca asa sunteti si voi, mai multe detalii si iti explic unde-i problema happy

| RAY a răspuns:

Da crezi ca noi intelegem de ce baieti rai care va trateaza ca pe niste obiecte sexuale au mare noroc la voi iar alti baieti buni mereu sufera ca bolovani ca sunt prosti, cred ca depinde de starea fiecaruia dintre noi in fine indiferenta e un atu

| neutrino a răspuns:

" Vorba dulce mult aduce", iar dupa aceea baiatul pleaca din nou la vanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele au mintea sucita. daca esti mereu "dulce" se plictiseste de tine. trebuie sa fii si nesimtit. fetelor le plac nesimtiti

| Sportfreak a răspuns:

Pentru ca baieti vor fi baieti si asta se intampla, de exemplu celor care se plictisesc repede, pe moment le e drag dupa numai e asa dupa iar le e drag ..nu toti sunt asa dar majoritatea

| Raulinio a răspuns:

Dar oare voi fetele nu procedati exact la fel?

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Pentru că voi fetele mai mereu sunteti înţepate şi cateodată aveţi nişte poveşti, încât ne stricaţi buna dispoziţie.

| Robitzuku a răspuns:

Tu poate ca altii sunt asa dar eu nu sunt genul de baiat care sa fie asa daca iubesti o fata iubeste-o pana la capat si respect-o, nu o jigni! Respect Fetelor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robitzuku):

Mulțumesc! Ai scris și cu ''f'' mare, ce mai, mă simt ca Dumnezeu.