| AlinaaaIrina a întrebat:

De ceun băiat nu vrea sa oficializeze relația cu o fata desi se simte atras de ea si recunoaște lucrul asta spune ca o vede mai mult decât o prietena și ca ii place de ea doar ca el ni e genul relații si o va face sa sufere mai bine preferă zona de prietenie dar mereu se comporta ca si cum am fi ceva mai mult si cand te apropii de alți băieți devine gelos?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Este imatur, fuge de resposabilitati, nu stie daca il placi, de ce nu-i spui tu ca vrei o relatie cu el