| Mariah92 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa iesim(eu cu prietenul meu) cu niste fosti colegi de-ai lui (2 gemeni). Chiar daca sunt gemeni, unul dintre ei are ceva aparte in privire laughing e mai dragut parca. De cateva zile a fost ziua lor, iar eu cu prietenul meule-am cumparat un parfum. Atunci, unul din gemeni l-a intrebat pe prietenul meu daca il lasa sa ma pupe pe gura ( a glumit, dar totusi nu stiu ce inseamna asta, chiar s-a apropiat f mult de mine sa ma pupe dar am intors obrazul si m-a pupat acolo )el se uita mult la mine si imi zambeste, ba chiar m-a pupat pe frunte ( bine, atunci am baut un pic amandoi). Doar ca amandoi avem relatii stabile de vreo 3 ani happy, iar prietenul meu este ff bun prieten cu el. Ce inseamna toate astea? help me please :*

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Ca mai bine ramaneti prieteni.De sa renuntati amandoi la relatii de 3 ani? Este doar o atractie minora, care cu timpul va disparea.Tu iti iubesti prietenul, nu? Nu da vrabia pe cioara de pe gard, parerea mea.Nu e bine sa renunti la o iubire pentru o atractie de moment.Mult succes!happy

| Mariah92 explică (pentru Maya2014):

nu vreau sa renunt la prietenul meu, il iubesc f mult. Dar eram un pic confuza nu stiam ce inseamna toate astea. multumesc :*

| Maya2014 a răspuns (pentru Mariah92):

Oh,atunci imi cer scuze.Cred ca am inteles putin gresit.Am raspuns la atatea intrebari de genul ca am ramas cu sechelehee hee. Atunci e bine.E posibil sa fie atras de tine sau pur si simplu asa se comporta el prieteneste. Oricum, incearca sa eviti anumite situatii ca sa nu va treziti cu reprosuri din partea partenerilor vostri.happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca il iubesti pe prietenul tau si nu vreti sa stricati o relatie de 3 ani,ai grija sa nu-si bage nimeni,, coada,, intre voi, cel de care zici ca are o privire aparte, cam asta incearca sa faca

| BonneLess a răspuns:

Sa stai in bancuta ta daca iti iubesti prietenul si daca el are o relatie stabila sa nu te bagi sa i-o strici. Nu cred ca ti-ar place sa fii in situatia fetei cu care e sau baiatului cu care esti in momentl asta.

| Mariah92 explică:

Inseamna ca si mama ta e o curva happy