| Dya_2611 a întrebat:

De ceva timp imi place de un baiat, numele lui este bogdan. Dar de fiecare data cand vreau sa ma apropii de el intervine o alta fata care il pupa si sare peste el nu stiu ce sa fac sa ii pot spune ca imi displace cand ea il atinge.
La adevar sau provocare a trebuit sa il sarut dar el nu s-a ferit cum o face de obicei...Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| ade_9971 a răspuns:

NU o mai lasa p'aia (sau cum se scrielaughing )sal pupe du-te la el si zic bah te plc

| katala a răspuns:

Pur si simplu spune-i ce te deranjeaza. nu ai nimic de pierdut.