| aaaanonnim a întrebat:

De ceva timp sunt cu un baiat mai mare ca mine cu 4 ani.bine nu astai problema... faza e ca el vrea numa sex toataa ziua si vrea sa ne mutam impreuna la vara.nu stiu ce sa ii raspund, imi puteti da sugestii va rog?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Fantasy a răspuns:

Pai ca sa iti putem da o sugestie primul lucru este sa ne spui varsta. daca ai sa zicem 12 ani(spun doar asa) atunci normal ca iti spunem sa il parasesti, daca ai 17 ani de exemplu atunci iti putem spune ca ar trebui sa discuti cu el si sa ii spui ca prea mult sex strica laughing ca ii adevarat ca nu ii...

5 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Cati ani zici ca ai?

| GGeorgel a răspuns:

Pai noi te putem ajuta cel mai putin in fazele astea, tu trebuie sa te gandesti bine ce vrei. Dar cam asa se intampla de obicei cu baietii mai mari (din cate vad esti mai micuta) mai bine ar sa vorbesti si cu familia, sa va mutati impreuna (deja pari ca esti mai mare), sincer nu stiu ce sa zic, depinde de tine, de ce vrei tu!

| RXN a răspuns:

Si tu cati ani ai?
Daca nu ai terminat macar liceul si nu ai un loc de munca, nu te muta nicaieri cu nimeni.Treaba cu sexul prea des se poate rezolva printr-o discutie serioasa si prin compromisuri de pe ambele parti.

| AlexAlexAlexandru a răspuns:

Fa ce crezi tu ca i mai bine daca iun obsedat dupa sex lasa-l balta

| eddward7 a răspuns:

Nu prea e o idee buna sa te muti cu el...el vrea sa profite de tine