| ingerashsalbatik a întrebat:

De ceva vreme am cunoscut mai pe indelete un baiat foarte dragut.Imi era un bun prieten cu care imi petreceam timpul pe mass si pe afara, cateodata.De la un timp am inceput sa fiu foarte interesata sa il vad.Sunt foarte emotionata si entuziastama cand il vad. L-am cunoscut la piscina si cu timpul i-am descoperit firea. Oare ce mi se intampla?

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Bine ai venit in lumea indragostitilor!

| User a răspuns:

Ai fost sagetata de un tip pe nume Cupidon.

| candycarrie a răspuns:

Esti indragostita.ai grija ca poate te'a plasat in zona prieteniei si cam greu sa iesi de acolo.incearca sa ii arati ca esti feminina si sa nu te mai vada ca pe o simpla prietena. aruncai cateva semne cum ca il placi sau ai vrea mai mult, dar fi subtilabatting eyelashes foarte subtila. daca vezi ca nu reactioneaza cum ar trebui si este deranjat de apropourile tale sau incercarile tale de a'i atrage atentia intr'un alt mod atunci nu are rost si il poti pierde si ca prieten si trebuie sa o lasi balta.totusi,speram sa fie placut surprinssmug succes:*

| beautifulkiss a răspuns:

Buna se pare ca incepi sa simti o atractie pentru el.Sunt convinsa ca aceasta atractie se va intensifica si se v-a ajunge la momentul in care il vei placea cu adevarat. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| MaDuTzA_9669 a răspuns:

Nu stiu daca sp ca te intelegi asa de bine cu el eu te sfatuiesc sa ramai asa am avut si eu un bun amic la fel exact la fel s-a intamplat si cand am fost cu el n-a fost ceva diferit deloc ba chiar relatia nu a tinut deloc fiindca noi ne intelegeam bine la stadiu de amici "frati" si acum pot sa sp ca mi-am pierdut un bun prieten sper sa-ti fie de folos fundita