| sweetgirl_2938 a întrebat:

De ceva vreme un baiat dragut se uita dupa mine, il plac dar inca nu necunoaste fiindca amandoi separe ca suntem timizi. Il vad in fiecare seara cand ma duc la role dar nu i-am zis inca nimic nici nu neam imprietenit. Ce sa fac sa vad daca ma place? Mai ales ca de 2 zile nu se mai uita la mine sta mereu cu ochii in pamant si mereu e cu o gasca de fete si baieti mai ales fete... Cine imi va da cel mai bun raspuns ii multumesc si dau funda:X:X. Apropo am uitat sa zic ca am 13 ani si el.12.

Bye

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Pai, ar fi un atuu pentru tine daca ai cunoaste pe cineva din gasca lui. Daca cunosti pe cineva, data viitoare cand ii vezi saluta aceea persoana iar dupa tot grupul. Poti incepe sa stai cu ei. Dar, daca nu cunosti pe nimeni, ai 2 variante:
1)incepi sa te imprietenesti cu o fata de acolo din grup, iar apoi cu tot grupul.
2)baga'te in seama direct cu el.
Si ambele variante au aceeasi continuare:incepe sa stai cu ei si... apropie'te de acel baiat.
Take care!:*

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Dap, ai varianta aceea cu grupul, ok, si alta varianta ar fi sa vorbesti cu el cand este singur. Poti sa-l intrebi cat veti mai vorbi doar din priviri, sau nu stiu ce altceva. happy