| anonim_4396 a întrebat:

De curand am avut primul meu prieten, si m-a lasat pentru o pitzipoanca,( tin sa mentionez ca aman2 eram rockeri), asa si faza ciudata ca nu mi-a spus ca ne despartim, am vazut doar ca este intr-o relatie pe facebook, cu respectiva.Adica, ce rocker se ia cu o pitzi?, si ma voi baietii cum naiba vreti fete klumea cand voi faceti din astea?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ios fata si nici eu nu pot sa cred ca te-a lasat pentru o piti.
dar iti spun eu ceva se va plictisi de ea si ii va veni dor de tine si atunci se va intoarce si cand o sa se intoarca atunci sa-i spui un mare NUUUUUUUUUU

| PrecioussGirl a răspuns:

Urat din partea lui sa nu iti spuna ca vrea sa va despartiti.
adica sti intri pe fb linistita si vezi asta... aiurea asa. happy parerea mea

| 4l3x a răspuns:

Pls, vorbeste la adresa prietenului tau, nu vorbi despre toti baietii la fel, din cauza unuia singurwinking

| zuzautza a răspuns:

Sa'ti spun ceva?"Acasa o manea, in club un pic de house" cam asa cred ca e prietenul tau happy

| Anne_9288 a răspuns:

Well,te-ai gandit oare ca pe el nu il intereseaza cum se comporta cu altii, cata vreme se comporta bine cu el? POate ca "pitipoanca", asa cum o numesti tu este de treaba.Nu e prea corect sa portretizezi o persoana dupa cum se imbraca si dupa cum arata.Iar faptul ca voi doi v-ati despartit.ei bine,poate a cautat in alta parte ce nu a gasit la tine(aici nu ma refer la sex).
Nu conteaza ce genuri muzicale asculti sau cum te imbraci,conteaza doar cum te comporti, cu cei din jur, dar mai ales cu persoana iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica ascultata nu spune totul despre un om. Poate avea gusturi bune si un caracter de rahat. Chiar daca gandeste altfel datorita rockului, in partea amoroasa nu actioneaza deloc bine.

Legat de despartire:
1. Poate i-a fost frica sa iti spuna direct
2. Poate vede ceva mai special la fata aia sau nu stie ce fel de persoana e. Dragostea orbeste (si e oarba si ea)!

Lasa, ca si fetele fac destule. Inteleg ca esti revoltata, dar nu generaliza. Calmeaza-te, ai avut un esec. Vei gasi odata si odata o persoana care sa nu mai faca asa ceva si care sa tina pe bune la tine.

| lovelygirl_9035 a răspuns:

Toti baietii sunt asa. Cand se plictisesc de una iau alta dar nu trebuie sa fi suparata pentru asta mai sunt baieti si in fond daca te iubea nu te insela. Daca vrei incearca sa-l faci gelos.