| Lorenna_3793 a întrebat:

De curand am cunoscut un tip ...super de treaba ne intelegem bine ...am fost de acord sa facem sex fara alte implicatii gen relatie. in fiecare zi ma baga in seama vorbeste cu mine, as vrea sa stiu cum sa-l fac doar al meu, atractie exista intre noi. ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Inseamna ca nu ai reusit sa mentii o relatie stric sexuala si in final o sa suferi!
Ce-i de facut?! Sa-i spui asta si sa-l lasi sa se gandeasca daca vrea o relatie sau nu.
Desi, daca ati inceput pentru sex, tare m-as mira sa isi doreasca o relatie intre timp.

Ce mai e de facut : Data viitoare nu te mai baga daca nu poti duce.

Sexul fara sentimente nu il poate practica oricine si iti trebuie ceva maturitate sa poti separa sentimentele de sex.

6 răspunsuri:
| MariusDeejay a răspuns:

Pai sa fiti iubitibig grin combinativa daca va iubeti va placeti unu de altubig grin bafta

| Kylexy a răspuns:

Idem marius

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea e intelept sa schimbi regulile pe parcurs. S-ar putea simti tradat si pe buna dreptate. Cel mult, poti vorbi cu el direct si cinstit, spunandu-i noile tale pretentii de la relatie pentru a vedea daca el poate accepta modificarea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai acceptat o relaie de acest gen nu stiu daca si el va fi de acord, dar incercarea moarte n-are! spune-i ca ai inceput sa simti ceva pentru el si ca doresti sa fiti mai apropiati in relatia voastra, daca nu doreste acest lucru nu trebuie nici tu sa continui relatia deoarece vei suferii foarte mult

| dyutza_7044 a răspuns:

Pai daca ati hotarat sa faceti sex fara o relatie de ce ai vrea sa-l faci doar al tau? In fine cadeti de acord dar vezi mai intai parerea luitongue