| dianaaxd1 a întrebat:

De curand mi-am facut un id nou si am bagat cativa prieteni in lista si. cand am vrut sa mai bag pe cineva nu a mai mers. Ce sa fac? ca nu mai merge sa bag pe nimenisad

Răspuns Câştigător
| Anonimmaa a răspuns:

Buna.nu e nici o problema. face asa pentru ca ai bagat prea multi in aceeasi zi.si la mine s-a intamplat asa si am asteptat pana a doua zi cand am putut sa bag my multi.

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu e nici o problema astepata cateva zile si o sa poti baga cati vrei tu asa e la toate id noi

| FesCuDungi a răspuns:

Pe zi nu merege decat sa adaugi maxim 12 utilizatori in lista de messenger! este o forma de siguranta a celor de la yahoo impotriva spam-uluiwinking